BiOrgano Life 

Home
Produkty
Produktový katalóg
Doprava
Veľkoobchod
Kontakt


Výživové doplnky.


ANTIOXYDANT CARE KVAPKY 30 MLMaloobchodná cena: 20.28 EUR

S veľkou starostlivosťou sme zostavili ingrediencie nášho výrobku Antioxidačné kvapky, aby biologicky aktívne zložky prísad obsahovali vo významnom množstve antioxidanty a chemické zlúčeniny so schopnosťou zachytávať voľné radikály.

V oleji z pšeničných klíčkov, lisovanom za studena, v ktorom je obsah esenciálnych mastných kyselín omega-3, 6, 9 až 80-85 %, sa antioxidanty nachádzajú v rozpustenej podobe. Z prírodných, za studena lisovaných olejov má najvyšší obsah vitamínu E, a okrem toho je aj vynikajúcim zdrojom vitamínov B-komplex a provitamínov K, A, D. Popritom je bohatý na minerálne látky (železo, vápnik, draslík, fosfor, horčík) a antioxidanty (obzvlášť vysoký obsah chlorofylu). Napomáha správnemu fungovaniu kardiovaskulárneho systému, mozgu a nervového systému, má priaznivý účinok na reguláciu správnej hladiny cholesterolu, krvného tlaku a hladiny cukru v krvi.

Rakytníkový olej kvôli mimoriadne vysokému obsahu vitamínu C veľmi prospešný v prevencii nádorových ochorení a v zmiernení negatívnych účinkov rádioterapeutickej liečby. Napomáha správnemu fungovaniu imunitného systému, a keďže zrýchľuje metabolizmus a spaľuje tuky, priaznivo pôsobí aj pri diétach. Napomáha normálnemu fungovaniu pečene, zmierňuje symptómy žalúdočných a dvanástnikových vredov. Spomedzi ovocných kríkov, pestovaných v Maďarsku, obsahujú  bobule rakytníka najviac vitamínu C (500-900mg/100g). Okrem toho sú bohaté aj na vitamíny A, B1, B2, B6, B8, B9, K, P, PP a E.

Zložky oleja zo semien pestreca mariánskeho obsahujú vitamín E, v 50–52 % omega-3 mastnú kyselinu, a aj éterické oleje, ale hlavnou a najužitočnejšou aktívnou látkou je silymarín, ktorá je kombináciou 3 flavonoidov. Táto zlúčenina chráni hlavný detoxikačný orgán nášho organizmu, pečeň, od toxických a nebezpečných látok tým, že aktivizuje liečivé mechanizmy buniek pečene (hepatocytov), stimuluje odbúravanie toxínov a zvyšuje vytváranie nových buniek pečene. Vďaka nemu sa stanú bunkové membrány hepatocytov pre toxíny (alkohol, nikotín a iné toxické látky) nepriechodnými. Popritom zvyšuje produkciu žlče a spaľovanie tukov.

Olej zo semien ruže šípkovej je bohatý na nenasýtené mastné kyseliny, kyselinu vitamínu A, bioflavonoidy, karotenoidy, pektíny, glykozidy, éterické oleje. Plod ruže šípkovej disponuje s veľmi vysokým obsahom vitamínu C, popritom obsahuje aj vitamíny A, B1, B2, P.

Beta-karotén je provitamínom vitamínu A, z ktorého vzniká v organizme vitamín A (Retinol), ktorý je nevyhnutný k zachovaniu zdravého zraku a zdravých slizníc. Jeho nedostatok môže viesť k nedostatočnému zásobovanie receptorov svetla a receptorov farieb sietnice vitamínom A a tým k zhoršeniu zraku (šeroslepota).


HUBY CHAGA & MAITAKE KAPSULY, 30 KS


Maloobchodná cena: 23.40 EUR

Chaga (Inonotus obliquus) ryšavec šikmý liečivá huba:

Tieto kapsuly vďaka ich zloženiu: fenoly, steroly, bioflavonoidy, vitamín B, horčík, draslík, vápnik, meď, zinok a železo mimoriadnym spôsobom posilňujú imunitný systém.

V hube obsiahnutý enzým superoxiddizmutáza (SOD) má dôležitú úlohu v neutralizácii voľných radikálov (voľných atómov kyslíka), ktoré poškodzujú tkanivá. Niektoré prieskumy uvádzajú, že liečivá huba Chaga obsahuje 10-20 000 jednotiek/gram aktívneho enzýmu SOD. Táto hodnota je mimoriadne vysoká, navyše liečivá huba chaga tento enzým obsahuje v biologicky ľahko dostupnej forme.

Prostredníctvom  schopnosti neutralizácie voľných radikálov s enzýmom SOD (superoxiddizmutáza) liečivá huba chaga má silné antioxidačné schopnosti, jej pozitívne vlastnosti oficiálne uznávajú od roku 1955, v Rusku vtedy povolili jej protirakovinové použitie. Ruskí športovci a atléti tiež rád používali hubu chaga, mnohí sa domnievajú, že vďaka nej  majú vynikajúcu fyzickú kondíciu.

Ruskí vedci zistili, že niektoré rastliny, liečivé rastliny napomáhajú organizmu v boji proti stresu a chorobám. Takéto rastliny (alebo živočíchy) majú takzvanú adaptogénnu vlastnosť. Liečivá huba chaga je jedným z najsilnejších adaptogénnych živočíchov na svete. 

Maitake (Grifola frondosa) trsovnica lupeňovitá liečivá huba:

Je klinicky dokázané, že výťažok z jej SX frakcie zvyšuje citlivosť na inzulín v prípade choroby diabetes II. typu, a tým znižuje hladinu cukru v krvi. Znižuje aktivitu systému Renín-angiotenzín, tým v prípade mierne vysokého krvného tlaku zníži systolický krvný tlak (SBP).HUBY GANODERMA & SHITAKE KAPSULY, 30 KS


Maloobchodná cena: 21.84 EUR


O hube Ganoderma lucidum, tiež známej ako huba Reishi, respektíve lesklokôrovka obyčajná by bolo možné písať celú knihu. Jej spektrum pôsobenia je mimoriadne široké, už aj západné tradičné medicíny ju v širokom okruhu používajú. Má adaptogénny účinok, čo znamená toľko, že pôsobí len vtedy a len do takej miery, do akej v danom okamihu potrebuje organizmus. Jej meno po čínsky znamená „rastlina nesmrteľnosti”, kým preklad japonského názvu je „božská liečivá bylinka”.

Nasledujúci, nevyčerpávajúci zoznam obsahuje jej medicínsky a vedecky dokázané liečivé účinky:

  • účinné látky (okysličené steroly) zabraňujú syntéze cholesterolu, a znižujú tým hladinu cholesterolu,
  • epidemiologické štúdie dokázali, že v prípade konzumentov tejto huby, sa v signifikantne menšom množstve vyskytujú nádorové ochorenia,
  • účinné látky tejto huby podnecujú fungovanie imunitného systému, vyvíjajú ochranný efekt v anoxických a ischemických poraneniach,
  • v určitých procesoch nervového systému, jej účinné látky zabraňujú poraneniam buniek a chránia bunky (zabraňuje degenerácii dopaminergných neurónov).

Huba Shiitake, tiež známa ako Lentinus edodes, je súčasťou čínskej a japonskej kultúry, už viac ako 2000 rokov používajú jej liečivé účinky. V dobe dynastie Ming mohol ju konzumovať len cisár a jeho rodina. Dnes je používaná hlavne kvôli protivírovým, protibakteriálnym a protinádorovým účinkom. Je veľmi silným antioxidantom, pomocou jednej z účinných látok, lentinanu, posilňuje imunitný systém, pomáha v prekonaní infekcií. Nespočetné množstvo, hlavne v Japonsku uskutočnených vedeckých štúdií, potvrdilo jej blahodarné protinádorové účinky, v prípade viacerých typov nádorov, respektíve v prípade vírusu HIV. Je mimoriadne bohatá na vlákniny, bielkoviny a aminokyseliny. Je vedecky potvrdené, že prostredníctvom jednej aminokyseliny, eritadine, znižuje hladinu cholesterolu. Je mimoriadne bohatý na vitamíny A, B1, B12, C, D, ako i na minerálne látky (železo, draslík, vápnik, mangán, horčík, meď, zinok, selén). IMMUNE BOOSTER PACK


Maloobchodná cena: 103.76 EUR


HUBY CHAGA & MAITAKE KAPSULY, 30 KS


MULTIVITAMINE COMPLEX KVAPKY, 30 ML

SMARTUNITY IMMUNE BOOSTER KAPSULY 30 KS

VITAMÍN C S EXTRAKTOM Z BOBÚĽ RUŽE ŠÍPKOVEJ A RÍBEZLÍ KVAPKY, 250 ML, 30 000 MG

VITAMÍN D3 3000 IU MAKOVÝ OLEJ KVAPKY, 50 MLKÁVOVÉ KAPSULE GANODERMA MEGA 50

Maloobchodná cena: 26.94 EUR

Kávové kapsule Ganoderma Mega 50

 
50 ks kapsúl obsahujúcich mletú, praženú kávu.
Čerstvo pražená mletá kávová zmes  NESPRESSO KOMPATIBILNÁ, vo vákuovom balení!
Zloženie: 70% arabica / 30% robusta mletej praženej kávy, liečivá huba Ganoderma Lucidum.
Neobsahuje alergény!
Netto hmotnosť: 7g/kapsula
Minimálna trvanlivosť označená na bočnej strane balenia (mesiac/rok)
Výrobca: Biancaffč srl, Taliansko
KOENZÝM Q10 KAPSULY 100 MG, 30 KS

Maloobchodná cena: 21.84 EUR

Koenzým Q10, tiež známy ako ubichinón, je katalyzujúcim enzýmom procesov, pri ktorých bunky tvoria a uvoľňujú energiu  (ATP), ale organizmus je schopný ho aj samostatne vyprodukovať. Nájdeme ho predovšetkým v mitochondriách. Koenzým Q10 je jedným z komponentov elektrotransportného reťazca, prostredníctvom produkcie ATP sa podieľa na aeróbnom bunkovom dýchaní. Takto vzniká 95 % energie nášho organizmu. V dôsledku toho ho nájdeme v najvyššej koncentrácii v srdci, v pečeni a v obličkách. Po prekročení veku 30 rokov produkcia koenzýmu Q10 v organizme neustále klesá a preto je nutné ho dopĺňať ho z vonkajších zdrojov! Prostredníctvom silného antioxidačného účinku chráni bunky voči škodlivým oxidačným vplyvom.  Aktívne sa zúčastňuje na spomaľovaní procesov starnutia, na správnom fungovaní kardiovaskulárneho systému a centrálneho nervového systému a je nevyhnutný na zabezpečenie dostatočného množstva bunkovej energie.


ĽUBOVNÍK BODKOVANÝ OLEJOVÉ KAPSULY 30 KS

Maloobchodná cena: 20.28 EUR

Ľubovník bodkovaný a medovka lekárska proti stresu, pre kľudný spánok!

Účinné látky upokojujúcich olejových kapsúl ľubovníka bodkovaného majú blahodarné účinky proti nepokoji, úzkosti, nervozite, depresii a pri poruchách spánku nervového pôvodu, ale používajú sa aj na liečbu dermatitídy a ťažko hojacich rán. Zároveň majú pozitívny vplyv na ľudský organizmus aj v prípade žalúdočných vredov, ochorení obličiek a žlčníka, ďalej i pri poruchách zažívacieho traktu nervového pôvodu. Ľubovník sa odporúča aj pri vnútorných poraneniach úst. V ľudovej medicíne sa ľubovník bodkovaný (olej z neho) používa aj na zmiernenie reumatických bolestí a liečbu niektorých kožných ochorení a tiež na liečenie dny (pakostnice), furunkulózy a iných hnisaní, vonkajších krvácaní.

Olejové kapsuly ľubovníka bodkovaného sú veľmi dobrými antidepresívami. V stredoveku považovali túto rastlinu kvôli upokojujúcim účinkom a účinkom proti nespavosti, za „vyháňača diabla“. Antidepresívny účinok je potvrdený aj vedeckými pokusmi. Kvôli priaznivým účinkom na psychické a fyzické zdravie ho používa už niekoľko miliónov ľudí po celom svete, ako liečivý prípravok ako liek bez lekárskeho predpisu. Paracelsus (1493-1541) svetoznámy švajčiarsky chemik a lekár bol presvedčený, že ľubovník bodkovaný je najlepším dôkazom jeho teórie tzv. „náuky o znameniach“, podľa ktorej Boh na každej rastline umiestnil znamenie o tom, na akú liečbu je možné danú rastlinu použiť.

Extrakt z ľubovníka bodkovaného zvyšuje zužitkovanie svetla v pokožke, čím podporuje metabolizmus melatonínu  pomocou svetla, a tým zvyšuje ostražitosť a reakčnú schopnosť. Na druhej strane stimuluje nočnú produkciu melatonínu v epifýze, a tým podporuje pokojný spánok.

Zložky medovky lekárskej obsiahnuté v upokojujúcich olejových kapsulách okrem toho, že upokojujú srdce a nervy majú antismazmatický (protikŕčový) účinok. Medovka má pozitívny vplyv na trávenie, metabolické procesy, stimuluje funkcie pečene a reguluje fungovanie štítnej žľazy, čím  znižuje nervozitu. Ďalej má antivírusové a antibakteriálne účinky, podporuje pokojný spánok má blahodarný účinok v prípade predmenštruačnej nervozity a napätia.

Aktívne komponenty tohto výrobku sme rozpustili v oleji zo sezamových semienok, ktorý vo vysokom pomere obsahuje nenasýtené mastné kyseliny, viac ako polovicu jeho hmotnosti tvorí olej. Obsahuje značné množstvo vitamínov A, B1, B2 a E. Je mimoriadne bohatý na vápnik, ale aj na iné minerálne látky, ako napríklad draslík, fosfor, horčík, železo. Kvôli obsahu lecitínu a sezamínu jeho konzumovanie pre osoby s vysokou hladinou cholesterolu veľmi vhodné, chráni srdce a cievy, lebo znižuje hladinu cholesterolu, zabraňuje vytváraniu povlaku na stenách ciev. Sezamový olej, lisovaný zo sezamových semienok, obsahuje vitamíny B, D a E, hodnotné aminokyseliny, kyselinu fosforečnú a lecitín. Kvôli jeho vitamínom a antioxidantom je efektívnym posilňujúcim prostriedkom. Obsahuje viac vápnika než napríklad kravské mlieko, a tak má jeho konzumácia aj v prípade rednutia kostí pozitívny účinok.


MULTIVITAMINE COMPLEX KVAPKY, 30 ML


Maloobchodná cena: 20.28 EUR

Pestrá zmes vitamínov a stopových prvkov v prírodnej forme!

  • mimoriadne bohatý prírodný zdroj vitamínov
  • kvapalné skupenstvo podporuje absorpciu, využiteľnosť, jednoduché požívanie
  • veľmi priaznivá cena v pomere medzi kvalitou a cenou

Výrobok Multivitamine Complex kvapky vďaka svojim 100 % prírodným zložkám zabezpečuje pre organizmus nevyhnutné esenciálne vitamíny, minerálne látky, stopové prvky, ktoré sa organicky viažu k zlúčeninám ľudského tela, čo maximalizuje ich využiteľnosť v organizme. Prírodné bioflavonoidyktoré sa v nich nachádzajú, výrazne pomáhajú absorpcii účinných látok.

Aktívne komponenty kvapiek Multivitamine Complex sú v rozpustenej forme, v 100 % prírodnom, za studena lisovanom oleji z pšeničných klíčkov, ktorá obsahuje 80-85 % Omega-3, 6, 9 esenciálnych mastných kyselín. Z prírodných, za studena lisovaných olejov má tento olej najvyšší obsah vitamínu E, zároveň je aj bohatým zdrojom vitamínov B komplex a provitamínov K, A a D. Je bohatý na minerálne látky (železo, vápnik, draslík, fosfor, horčík) a antioxidanty (obzvlášť vysoký obsah chlorofylu). Napomáha správnemu fungovaniu kardiovaskulárneho systému, mozgu a nervového systému, má priaznivý účinok na reguláciu správnej hladiny cholesterolu, krvného tlaku a hladiny cukru v krvi.

Extrakt z bobúľ ruže šípkovej je bohatý na vitamíny A, B1, B2, P a K, ale jeho najdôležitejšou účinnou látkou je prírodný vitamín C, ktorý sa aktívne zúčastňuje na regulácii oxidačných procesov, posilňuje steny krvných ciev, spevňuje spojivové tkanivo, zvyšuje obranyschopnosť a rezistenciu voči infekciám a chorobám, a preventívne napomáha spevneniu a tvorbe kostí.

Čučoriedkový extrakt - podľa najnovších výskumov, ktoré potvrdili aj výskumní pracovníci americkej Cornell University, disponujú čučoriedky zo všetkýchdruhov ovocia najvyšším obsahom fitonutrientov a antioxidantov, z ktorých antocianidiny a v rámci nich aktívna zložka s názvom quercetín má najdôležitejší účinok. Pomocou antioxidačnej aktivity buniek (CAA-Cellular Antioxidant Activity) chráni štruktúru DNA voči škodlivým voľným radikálom a tým chráni bunky voči oxidačnému stresu.

Kvapky Multivitamine Complex obsahujú aj extrakt z čiernych ríbezlí, ktoré majú bobuľovín majú najvyšší obsah prírodného vitamínu C, vďaka ktorému priaznivo pôsobia na náš organizmus.

V mrkve (karotke)nájdeme značné množstvo beta-karoténu, ktorý je provitamínom vitamínu A. Z neho sa vytvára v organizme vitamín A (Retinol), ktorý je nevyhnutný pre zdravý zrak a pre zachovanie zdravých slizníc. Jeho nedostatok môže viesť k nedostatočnému zásobovaniu receptorov svetla a receptorov farieb sietnice vitamínom A a tým k zhoršeniu zraku (šeroslepota).

Prostredníctvom obsahu aromatických kyselín z čakanky má kvapky pozitívny vplyv na detoxikačné procesy pečene, zvyšuje sa aktivita tráviacich enzýmov a tým sa napomáha lepšej absorpcii, využiteľnosti prírodných účinných látok z potravy v organizme.

Komponent zo zeleru obsahuje mimoriadne veľa organického sodíka (55mg), vápnika (50mg), fosforu (60mg), železa (0,4mg), draslíka (2,35mg), vitamínov A, B1, B2, B12, C a K, ako i stopové prvky.
OLEJ Z PESTRECA MARIÁNSKEHO S EXTRAKTOM Z PÚPAVY OLEJOVÉ KAPSULY, 30 KS

Maloobchodná cena: 20.28 EUR

Olej zo semien pestreca mariánskeho poznali už aj v staroveku, avšak len benediktínski mnísi v 15. storočí prišli na to, že má detoxikačné účinky, a začali používať na liečenie otráv. Jeho zložky obsahujú vitamín E, v 50–52 %-ách kyselinu alfa-linolénovú, čiže Omega-3 mastnú kyselinu, a aj éterické oleje, ale hlavnou a najužitočnejšou aktívnou účinnou látkou je silymarín, ktorý je kombináciou troch flavonoidov. Táto zlúčenina chráni hlavný detoxikačný orgán nášho organizmu, pečeň, od toxických a nebezpečných látok, tým, že aktivizuje liečivé mechanizmy buniek pečene (hepatocytov), stimuluje odbúravanie toxínov, a zvyšuje vytváranie nových buniek pečene. Vďaka nemu sa stanú bunkové membrány hepatocytov pre toxíny (alkohol, nikotín, iné toxické látky) neprechodnými. Popritom zvyšuje produkciu žlče a spaľovanie tukov.

Ingrediencie z púpavy zlepšujú trávenie a telesnú kondíciu. Sú známe aj ich protizápalové účinky, znižujú hladinu krvných lipidov, odbúravajú cholesterol, majú pozitívny vplyv na normálnu hladinu cukru v krvi. Hrajú dôležitú úlohu v prevencii a v liečbe ochorení žlčníka a pečene. Podnecujú aktivitu pečene a obličiek.MULTIVITAMINE KIDS COMPLEX KVAPKY, 30 ML
Maloobchodná cena: 20.28 EUR


MULTIVITAMINE KIDS COMPLEX KVAPKY, 30 ML

Pestrá zmes vitamínov a stopových prvkov v prírodnej forme!

  • mimoriadne bohatý, prírodný zdroj vitamínov
  • kvapalné skupenstvo podporuje absorpciu, využiteľnosť a jednoduché požívanie
  • veľmi priaznivá cena v pomere medzi kvalitou a cenou
Výrobok Multivitamine Kids Complex kvapky vďaka svojim 100 % prírodným zložkám zabezpečuje pre organizmus nevyhnutné esenciálne vitamíny, minerálne látky, stopové prvky, ktoré sa organicky viažu k zlúčeninám ľudského tela, čo maximalizuje ich využiteľnosť v organizme.  Prírodné bioflavonoidy, ktoré sa v nich nachádzajú výrazne pomáhajú absorpcii účinných látok.
Aktívne komponenty kvapiek Multivitamine Kids Complex sú v rozpustenej forme,   v 100 % prírodnom, za studena lisovanom oleji z pšeničných klíčkov, ktorá obsahuje 80-85 % Omega-3, 6, 9 esenciálnych mastných kyselín.                      Z prírodných, za studena lisovaných olejov má najvyšší obsah vitamínu E, zároveň je aj bohatým zdrojom vitamínov B komplex a provitamínov K, A a D. Je bohatý    na minerálne látky (železo, vápnik, draslík, fosfor, horčík) a antioxidanty (obzvlášť vysoký obsah chlorofylu). Napomáha správnemu fungovaniu kardiovaskulárneho systému, mozgu a nervového systému, má priaznivý účinok na reguláciu správnej hladiny cholesterolu, krvného tlaku a hladiny cukru v krvi.
Extrakt z bobúľ ruže šípkovej je bohatý na vitamíny A, B1, B2, P a K, ale jeho najdôležitejšou účinnou látkou je prírodný vitamín C, ktorý sa aktívne zúčastňuje na regulácii oxidačných procesov, posilňuje steny krvných ciev, spevňuje spojivové tkanivo, zvyšuje obranyschopnosť a rezistenciu voči infekciám a chorobám,          a preventívne napomáha posilneniu, spevneniu a tvorbe kostí.
Podľa najnovších výskumov, ktoré potvrdili aj výskumní pracovníci americkej Cornell University, disponuje čučoriedkový extrakt zo všetkých druhov ovocia              najvyšším obsahom fitonutrientov a antioxidantov, z ktorých antocianidiny,          a v rámci nich aktívna zložka s názvom quercetín, má najdôležitejší účinok. Pomocou antioxidačnej aktivity buniek (CAA-Cellular Antioxidant Activity) chráni štruktúru DNA voči škodlivým voľným radikálom, a tým chráni bunky voči oxidačnému stresu.
Kvapky Multivitamine Kids Complex obsahujú aj extrakt z čiernych ríbezlí, ktoré majú bobuľovín najvyšší obsah prírodného vitamínu C, vďaka ktorému priaznivo vplývajú na náš organizmus.
V mrkve nájdeme značné množstvo beta-karoténu, ktorý je provitamínom vitamínu A. Z neho sa vytvára v organizme vitamín A (Retinol), ktorý je nevyhnutný pre zdravý zrak a tiež pre zachovanie zdravých slizníc. V prípade jeho nedostatku môže dochádzať k nedostatočnému zásobovaniu receptorov svetla a receptorov farieb (na sietnici) vitamínom A a to môže viesť zhoršeniu zraku (šeroslepota).
Prostredníctvom obsahu aromatických kyselín z čakanky majú kvapky pozitívny vplyv na detoxikačné procesy pečene, ďalej zvyšujú aktivitu tráviacich enzýmov,   a tým napomáhajú lepšej absorpcii, využiteľnosti prírodných účinných látok z potravy v organizme.
Extrakt z medovky lekárskej v produkte Multivitamine Kids Complex kvapky okrem antivírusového, sedatívneho a antispazmatického účinku tiež upokojuje srdce, má pozitívny vplyv na trávenie a metabolické procesy. Okrem toho dávajú výrobku príjemnú chuť, čím podporuje konzumovanie kvapiek deťmi.
Dávkovanie: pri postačujúcom dojčení, do veku 1,5 roka užívanie neodporúčame. Vďaka 100 % prírodným ingredienciam, ktoré neobsahujú žiadne chemické látky,   je možné podľa potreby, individuálne použiť. Denná dávka je 10-20 kvapiek, ráno, na lačný žalúdok, dávkovať len vo forme kvapiek, bez zapíjania, lebo kvôli olejovej báze vo vode ťažko rozpúšťajú.OMEGA FITHO COMPLEX OLEJOVÉ KAPSULY, 30 KS
Maloobchodná cena: 21.84 EUR

Omega z rastlín vs. Omega z rýb?

Olejové kapsuly Omega FithoComplex sa skladajú zo 100 % prírodných rastlinných komponentov, obsahujú olej z ľanových semienok a rakytníkový olej. Podľa nášho názoru môže konzumácia Omega prípravkov vyrábaných z rýb a z rybieho oleja predstavovať v dnešnej dobe vážne riziká. Ryby totiž škodlivé látky prijaté zo znečisteného mora nevedia vylúčiť a ťažké kovy a rádioaktívne látky sa ukladajú v ich organizme.

Olej z ľanových semienokobsahuje spomedzi olejov najvyššiu koncentráciu Omega-3 mastných kyselín. Má optimálny pomer Omega-3 a Omega-6 mastných kyselín, obsahuje trikrát toľko Omega-3 mastných kyselín ako Omega-6. Napomáha správnemu fungovaniu kardiovaskulárneho systému, mozgu a nervového systému. Pomáha predchádzať vzniku zápalových procesov, priaznivo pôsobí na správnu hladinu cholesterolu, na krvný tlak, na reguláciu hladiny cukru v krvi. Jeho obsah vitamínov B komplex je nevyhnutný nielen pre tehotné ženy, ale aj pre zdravý vývin plodu. Jeho zložky majú pozitívny vplyv na odstránenie ťažkých kovov z tela a jeho 8-9 % obsah polysacharidov na viazanie vody v organizme.

Rakytníkový olejpomáha vďaka vysokému obsahu Omega mastných kyselín a vitamínu C v prevencii nádorových ochorení a má blahodarné účinky pri zmierňovaní nepríjemných následkovprotinádorovej rádioterapeutickej liečby. Napomáha správnemu fungovaniu imunitného systému. Prostredníctvom zvyšovania látkovej výmeny a spaľovania tukov má pozitívny účinok pri diétach. Napomáha normálnemu fungovaniu pečene a zmierňuje príznaky žalúdočných a dvanástnikových vredov.

Čo sú to Omega mastné kyseliny? Medzi Omega mastné kyseliny zaraďujeme Omega-3 (napr. ALA, alfa-linolénová kyselina,EPA, kyselina eikosapentaenová, DHA, kyselina dokosahexaenová), Omega-6 (kyselina linolová) a Omega-9 (kyselina otadecénová, kyselina olejová) mastné kyseliny. Prvé dve z nich sú pre organizmus nepostrádateľné esenciálne polynenasýtené mastné kyseliny, pričom ľudské telo nie je schopné si ich vyprodukovaťsamo.

V čom sa nachádzajú? Morské ryby sú dobrými zdrojmi Omega-3 mastných kyselín, kyseliny eikosapentaenovej (EPA) a kyseliny dokosahexaenovej (DHA). Okrem toho ich nájdeme aj v rastlinných olejoch (olivový, sójový, rakytníkový, konopný, ľanový a repkový olej), v orechoch, v orieškoch a v strukovinách. Odporúčaná denná dávka z Omega-3 mastných kyselín pre detí je 300 - 1300 mg, pre dospelých 1300 - 2000 mg. Omega-6 mastné kyseliny nájdeme v rastlinných olejoch (ľanový a rakytníkový olej), v orechoch a v orieškoch. Omega-9 mastnú kyselinu obsahuje napríklad olivový, repkový, kukuričný olej a orechy.

Aké sú ich účinky? Polynenasýtené mastné kyseliny, čiže Omega-3 a Omega-6 majú kardioprotektívny efekt: prispievajú k vyrovnaniu hladiny cholesterolu a triglycerínu, ako i krvného tlaku, ďalej pomáhajú v prevencii komplikácií v prípade artériosklerózy, znižujú abnormálnu zrážanlivosť krvi, majú protizápalový účinok, zlepšujú fungovanie imunitného systému. Podľa skúseností znižujú riziko vytvorenia nádorov tráviaceho traktu a zlepšujú kvalitu života pacientov postihnutých rakovinou. Účinkom zmesi EPA a DHA v organizme vznikne leukotrién B5 a tromboxan A3, a tým sa predĺži čas krvácania, uplatní sa vazodilatačný účinoka zníži sa riziko vytvorenia artériosklerózy. Preto je dôležité postarať sa tak o príjem Omega-3, ako o Omega-6 a Omega-9 mastných kyselín, lebo výskumníci zistili, že kardioprotektívny efekt kyseliny linolovej (Omega-6), ako i vlastnosti zabraňujúce artérioskleróze a napomáhajúce v prevencii infarktu myokardu sú silnejšie, ako Omega-3 mastnej kyseliny, avšak počas rozkladu Omega-6 mastnej kyseliny sa vytvoria aj eikosanoidy, ktoré v niektorých experimentoch preukázali, že sú karcinogénne. Naopak Omega-3 a Omega-9 mastné kyseliny blokujú syntézu eikosanoidov.

Vedecké fakty? Bolo vypozorované, že u grónskych Eskimákov alebo japonských rybárov je oveľa nižší pomer úmrtí, ktoré súvisia s kardiovaskulárnymi ochoreniami. V strave Eskimákov bol jednoznačne dokázateľný vysoký príjem Omega-3 mastných kyselín, pochádzajúci z morských rýb. Japonskí vedeckí pracovníci zistili, že konzumáciou rybieho oleja s obsahom Omega-3 mastnej kyseliny sa zlepšil aj stav pacientov, ktorí trpeli na psoriázu. Je potrebné vykonať ďalšie pokusy na potvrdenie blahodarného účinku EPA v prípade choroby cystická fibróza, respektíve pri zabránenízhoršenia ochorenia obličiek, ktoré je jedným z možných sprievodných príznakov cukrovky II. typu. Výskumní pracovníci stanovili, že ideálny pomer Omega-3 a Omega-6 mastných kyselín v našej strave by bol 1:3 alebo 1:5, ale bohužiaľ vo všeobecnosti býva tento pomer 1:10 alebo dokonca až 1:30SLIM & FIT BALANCE PACK, 50 ML & 60 KS
Maloobchodná cena: 39.00 EUR

Štyri v jednom!

Chudnutie + Detoxikácia prirodzeným spôsobom!

Tento produkt obsahuje kapsuly a kvapky. V kapsulách nájdete hnedé morské riasy Fucusvesiculosus s vysokým obsahom jódu a jablčný ocot, kvapky obsahujú olej zo semien pestreca mariánskeho a žihľavový extrakt. Štyri aktívne ingrediencie dvoch výrobkov vo vzájomnej synergii priaznivo vplývajú na náš organizmus!

Hnedé morské riasy, Fucusvesiculosus, obsahujú veľa vitamínov a stopových látok, vitamín C, vitamín E, vápnik, horčík, nájdeme v nich vlastne takmer všetky minerálne soli a stopové prvky, ktoré sa nachádzajú v rozpustenom stave v mori. Avšak najdôležitejšou aktívnou zložkou je organický jód, ktorý obsahujú vo veľkom množstve a ktorý je nevyhnutný pre syntézu hormónov štítnej žľazy. Zvyšuje fungovanie štítnej žľazy, látkovú výmenu, metabolizmus, a tým je mimoriadne efektívnym detoxikantom. Zároveň je aj prostriedkom zníženia telesnej hmotnosti.

Jablčný ocot je mimoriadne užitočným pomocníkom pri odtučňovacej kúre, zrýchľuje metabolizmus, podporuje trávenie, má diuretické a detoxikačné účinky, znižuje chuť do jedla a zabraňuje ukladaniu tukov. Obsahuje rozličné hodnotné živiny (vápnik, draslík, horčík, sodík, fosfor, kremík, železo, aminokyseliny, enzýmy, jablkový pektín, vitamíny A a C, Beta-karotén).

Zložky oleja zo semien pestreca mariánskeho obsahujú vitamín E, v 50 - 52 %Omega-3 mastnú kyselinu a aj éterické oleje, ale hlavnou a najužitočnejšou aktívnou účinnou látkou je silymarín, ktorý je kombináciou troch flavonoidov. Táto zlúčenina chráni hlavný detoxikačný orgán nášho organizmu, pečeň, od toxických a nebezpečných látoktým, že aktivizuje liečivé mechanizmy buniek pečene (hepatocytov), stimuluje odbúravanie toxínov a zvyšuje vytváranie nových buniek pečene. Vďaka nemu sa stanú bunkové membrány hepatocytov pre toxíny (alkohol, nikotín a iné toxické látky) nepriechodnými. Popritom zvyšuje produkciu žlče a spaľovanie tukov.

Žihľavu, hlavnú liečivú rastlinu na čistenie krvi,používajú v Tibete už stáročia na čistiace kúrya pri pôstoch. Jej účinné látky rozpúšťajú odpadové látky pochádzajúce z látkovej výmeny a  odstraňujú jedy z organizmu. Žihľava čistí systém vylučovania moču a stimuluje obličky k zvýšenému vylučovaniu vody. Tento čistiaci proces prospešne prebieha aj v prípade  gastroenteritídy.

SMARTBIOTICS PRE-, PRO-, POSTBIOTICS KAPSULY 30 KSMaloobchodná cena: 20.27 EUR

Pre-, pro- a postbiotické zložky, ako aj zložky živej flóry nášho produktu, prispievajú k udržiavaniu a fungovaniu zdravej črevnej bakteriálnej flóry.

 

Prebiotiká sú také prírodné potravinové zložky, na ktoré nemajú tráviace enzýmy nachádzajúce sa v hornom úseku žalúdočno-črevného systému účinky, a do hrubého čreva sa dostanú v nezmenenej forme, kde podporujú rozmnožovanie sa baktérií s kladnými účinkami, takzvaných probiotík. Prebiotiká objavil a pomenoval Marcel Roberfroid v roku 1995. Ako zložky funkčných potravín tvoria podobne ako probiotiká prechod medzi potravinami a liekmi.

 

Probiotiká sú také výživové doplnky, ktoré obsahujú z hľadiska ľudského organizmu prospešné baktérie. Najčastejšie používame baktérie mliečnej kyseliny, ktoré sa využívajú v potravinárskom priemysle už dlhodobo, lebo sú schopné premeniť cukry (aj laktózu) a iné uhľohydráty na kyselinu mliečnu. Probiotické bakteriálne kultúry napomáhajú pri opätovnom nastolení prírodnej črevnej flóry. Opätovné nastolenie črevnej flóry je dôležité z dôvodu správneho fungovania imunitného systému, pretože približne 70 % imunitného systému sa nachádza v črevách. 

 

Postbiotiká sú vedľajšie produkty vzniknuté po rozpade, metabolizácii prospešných baktérií, respektíve prebiotík, na ktorých priaznivé účinky poukazujú najmodernejšie lekárke výskumy v najrôznejších oblastiach.

 

Zloženie: Lactobacillus Plantarum probiotikum, Lactobacillus Gasseri probiotikum, Lactobacillus Rhamnosus probiotikum/postbiotikum, Lactobacillus Paracasei probiotikum, Inulin prebiotikum (prírodná rastlinná vláknina), výťažok z jablčného octu postbiotikum (prírodný rastlinný výťažok)
SMARTUNITY IMMUNE BOOSTER KAPSULY 30 KSMaloobchodná cena: 24.80 EUR

Náš výrobok je optimálnou kombináciou najúčinnejších aktívnych prírodných imunostimulačných prísad, ktoré dnes poznáme!

Odporúčané dávkovanie:

1 kapsula denne: v záujme zachovania správneho fungovania imunitného systému, preventívnym účelom.

2 kapsuly denne: v prípade silnejšej prevencie, keď sa už v prostredí užívateľa vyskytla choroba, alebo sa objavili príznaky ochorenia.

4 kapsuly denne: v prípade existujúceho ochorenia.

Beta glukán je glukózový polymér, ktorý produkujú, syntetizujú rastliny a mikroorganizmy vo svojej bunkovej stene. Túto zlúčeninu obsahujú huby, obilniny a bukové steny kvasiniek.

Výrobok obsahuje beta glukán s (1-6) a (1-3) väzbami, ktorý získame fermentáciou z bunkových stien kvasiniek. Jeho biologická aktivita je mimoriadne vysoká, výrazne podporuje normálne fungovanie prirodzeného imunitného systému.

Tieto účinné látky sa vstrebávajú v tenkom čreve (cez tzv. Peyerove plaky), potom ich fagocyty pohltia. Fagocyty nájdeme všade v celom organizme, tvoria vnútorný obranný systém organizmu, nevytvárajú orgány, ich úlohou je pohltenie patogénov.

Následne, aktívne účinné látky beta glukánu pomocou fagocytov a lymfatického systému sa dostanú do lymfatických orgánov (týmusová žľaza, slezina, kostná dreň). Fagocyty ich rozložia na menšie časti. Tieto častice tvoria aktívnu formu beta glukánu, ktoré sa nakoniec pripoja k neutrofilným granulocytom a tam vyvíjajú svoj biologický účinok, naštartujú „ničiace” účinky týchto bielych krviniek.

Kolostrum, alebo mledzivo je mliečna tekutina, ktorú produkujú mliečne žľazy tehotných žien krátko pred pôrodom a počas prvých hodín po pôrode. Je mimoriadne aktívnou biologickou látkou, ktorá pripraví organizmus novorodenca na obranu, respektíve aktivizuje jeho imunitný systém. Je veľmi bohatá na imunitné aktivátory (imunoglobulínové proteíny), vitamíny, minerálne látky, inhibítory enzýmov. Keďže tráviaci systém novorodencov je nerozvinutý a malý, preto mledzivo vo vysokej koncentrácii obsahuje biologicky aktívne účinné látky.

Inulín je rastlinný polysacharid, a patrí do skupiny fruktanov. Môžeme ho nájsť predovšetkým v koreňoch rastlín, jeho hlavnou úlohou je uskladnenie energie. Je zdrojom výživy pre užitočné baktérie črevnej flóry, a napomáha tým udržaniu normálnej črevnej flóry.

Sušená citrónová kôra má aktívny antivírusový, antibakteriálny a protizápalový účinok. Obsahuje veľa protinádorových účinných látok a aktívnych imunomodulátorov.

Výťažok z koreňa Echinacei (Echinacea purpurová) podporuje fungovanie imunitného systému, aktivizuje obranné buky, má protizápalový účinok. Obsah prírodného antibiotika (echinakozid glykozid) účinne podporuje obranu organizmu proti infekciám. Na jej vplyv bunky aktívne produkujú prirodzenú protivírusovú účinnú látku – interferón.

Aktívne účinné látky výťažku z listov olivovníka zabraňujú pripájaniu vírusov k bunkovej membráne, tým podporujú správne fungovanie imunitného systému.

Enzým superoxiddizmutáza (SOD) obsiahnutý vo výťažku z húb Chaga má dôležitú úlohu v neutralizácii voľných radikálov (voľných atómov kyslíka), ktoré poškodzujú tkanivá. Je veľmi silným antioxidantom. Aktívne účinné látky týchto húb majú silný adaptogénny účinok, čiže podporujú obranyschopnosť organizmu proti ochoreniam. Je jednou z najsilnejších adaptogénnych liečivých rastlín na svete. V Rusku od roku 1955 používajú ako protirakovinové liečivo.

Aktívne biologické komponenty v extrakte z húb Maitake majú priamy protizápalový, antibakteriálny a antivirálny účinok, podporujú normálne fungovanie imunitného systému.

Aktívne účinné látky, ktoré obsahuje extrakt z húb Shitake dnes používajú kvôli protinádorovým, baktericídnym a antivírovým vlastnostiam. Už viac ako 2000 rokov je súčasťou tradicionálnej čínskej a japonskej liečiteľskej kultúry. Jeho protinádorové účinky potvrdilo veľa, hlavne japonských výskumov. Je veľmi silným antioxidantom.

Zinok má významný vplyv na udržanie integrity bunkových membrán, respektíve na reguláciu mnohých enzymatických procesov a syntézu hormónov. Tým má významný vplyv na reguláciu metabolických a hormonálnych procesov.

Selén je mimoriadne silným antioxidantom, jeho imuno-posilňujúci účinok je spojený so štruktúrou enzýmu glutationperoxidáza, poľa ktorého nádorové bunky nie sú schopné prijať glutation spojený so selénom, a tým je potvrdená jeho úloha v prevencii nádorových ochorení.

Meď je veľmi dôležitý stopovým prvkom, a je katalyzátorom mnohých enzýmov, enzymatických a hormonálnych procesov. Je nevyhnutný pre udržanie normálneho fungovania imunitného systému. Je jedným z komponentov mnohých oxidačno-redukčných enzýmov.
VITAMÍN C S EXTRAKTOM Z BOBÚĽ RUŽE ŠÍPKOVEJ A RÍBEZLÍ KVAPKY, 250 ML, 30 000 MGMaloobchodná cena: 26.52 EUR

Obsahuje 30000 mg vitamínu C v izomérnej zlúčenine, ktorá je najbližšia k prírodnému vitamínu C, ktorý sa nachádza v prírode, vo forme L-askorbátu. Vitamín C, ktorý sa aktívne zúčastňuje na regulácii oxidačných procesov, posilňuje steny krvných ciev, spevňuje spojivové tkanivo, zvyšuje obranyschopnosť a rezistenciu voči infekciám a chorobám, ďalej preventívne napomáha posilneniu, spevneniu a tvorbe kostí. Je veľmi silným antioxidantom, chráni organizmus voči škodlivým účinkom voľných radikálov a posilňuje imunitný systém organizmu.

Bioflavonoidy z extraktu čiernych ríbezlí a bobúľ ruže šípkovej výrazne napomáhajú vstrebávaniu  a využitiu vitamínu C v organizme.

Popritom tieto kvapky obsahujúaj mnoho iných vitamínov, ako napríklad vitamín A, vitamíny B-komplex, vitamín E, ako i veľa stopových látok (železo, vápnik, horčík, selén, mangán, draslík, sodík).
VITAMÍN D3 3000 IU MAKOVÝ OLEJ KVAPKY, 50 ML
Maloobchodná cena: 20.28 EUR

Vitamín D3 produkuje koža človeka počas opaľovania pôsobením žiarenia UV-B. Tvrdenie, podľa ktorého pri opaľovaní v soláriách koža produkuje vitamín D3, je nereálne a je to blud. Drvivá väčšina solárií totiž používa UV-A žiarenie, pričom jeho používanie značne podporuje starnutie pokožky a zvyšuje riziko rakoviny kože. Kvôli vyššie uvedeným faktom by mal v jesennom a zimnom období každý človek užívať vitamín D3. Obzvlášť to platí pre bábätká a malé deti, a to aj v slnečnom, letnom období. Veď vtedy ich chránime pred nepriaznivými účinkami slnečného žiarenia krémom na opaľovanie (ktorý znižuje, blokuje tvorbu vitamínu D v koži) alebo umiestnením do chládku, a tak ani v lete, v slnečnom počasí sa nedostane do ich organizmu dostatočné množstvo vitamínu D.

Ale pozor! Vitamínom D3 je možné sa predávkovať a jeho predávkovanie môže spôsobiť vážne poškodenie obličiek, preto je potrebné dať pozor na správne dávkovanie!

Vitamín D3 je veľmi efektívny antioxidant, je nevyhnutný pre imunitný systém, správny vývoj a fungovanie kostí a srdca, hrá dôležitú úlohu v prevencii rakoviny. Nedostatok vitamínu D3 podstatne zvyšuje úmrtnosť, výskyt rakoviny hrubého čreva a pŕs, chorôb kardiovaskulárneho systému a znižuje počatie. Súhrn 3357 štúdií potvrdil, že u tých nastávajúcich mamičiek, u ktorých nebola hladina vitamínu D dostatočná, sa oveľa častejšie vyskytla cukrovka a vysoký krvný tlak, zároveň sa bábätká narodili s nižšou váhou. V prípade nedostatku vitamínu D3 je vyššie aj riziko niektorých autoimúnnych ochorení a tiež banálnych infekcií, skoro všetky naše imunitné bunky majú receptory na viazanie vitamínu D.

Podľa výpočtov zabezpečenie primeranej hladiny vitamínu D3, doplnenie jeho množstva by znížilo o 78 % vznik diabetu (cukrovky) 1. typu, ktorý sa týka predovšetkým detí a vyžaduje si doplnenie inzulínu, ďalej výskyt všetkých nádorových ochorení o 35 % a chrípkových ochorení o 90 %!

Primerané množstvo vitamínu D nie je možné zabezpečiť si ani stravou a správnou výživou, veď by sme museli denne konzumovať 30 ks vajec, aby sme dosiahli vhodné množstvo vitamínu D, a to by na druhej strane spôsobilo vážne problémy s bielkovinami a cholesterolom.

V našom výrobku vitamín D3, sa nachádza cholekalciferolv rozpustenej forme v prírodnej pomocnej látke, ktorou je za studena lisovaný 100 % prírodný makový olej. Makový olej je okrem iného bohatý na nenasýtené mastné kyseliny Omega 3, 6, 9, ktoré organizmus nie je schopný vyprodukovať si sám, ďalej na vápnik a fosfor, ktorý napomáha vstrebávaniu organického vápnika do kostí a kĺbov a tak má priaznivý účinok v ochrane proti rednutiu  kostí a na zachovanie zdravia kostí. Vitamín D3 napomáha aj využitiu vápnika v organizme.
ŽENŠEN, GUARANA, GINKGO BILOBA KAPSULY, 30 KSMaloobchodná cena: 21.84 EUR

V záujme duševnej, telesnej a sexuálnej sviežosti a väčšieho výkonu!

Ginsenoidy ženšenu majú priaznivý účinok na elimináciu symptómov stresu, zvyšujú fyzickú a intelektuálnu výkonnosť, znižujú príznaky únavy a vyčerpanosti, zvyšujú schopnosť sústrediť sa. Jeho polysacharidy posilňujú imunitu, majú antivírusové a antibakteriálne účinky. Panaxony znižujú hladinu cukru v krvi. Podľa niektorých štúdií majú frakcie jeho jednotlivých zložiek silný antioxidačný účinok, hrajú dôležitú úlohu v prevencii kôrnatenia ciev, vzniku chorôb pečene a očí.

Guarana zlepšuje telesnú a intelektuálnu výkonnosť a známy je aj jej analgetický účinok. Vďaka obsahu rastlinného kofeínu a jeho derivátov zvyšuje silu kontrakcií srdca, zvyšuje vylučovanie moču, spaľovanie tukov a sacharidov, zvyšuje vylučovanie žalúdočnej šťavy.

Aktívne zložky listov GinkgoBiloba zvyšujú spotrebu kyslíka a tým zlepšujú prekrvenie mozgu. Prostredníctvom vazodilatačného účinku (rozširovania ciev), zabezpečujú dobré prekrvenie kože a svalov, zrýchľujú metabolizmus. Zlepšujú fyzickú a intelektuálnu výkonnosť. Bežne sa používajú aj na ošetrovanie demencie.


Oleje lisované za studena


OLEJ Z HROZNOVÝCH JADIEROK ZA STUDENA LISOVANÝ 100 ML


Maloobchodná cena: 10.92 EUR

Má mimoriadne vysoký obsah kyseliny linolénovej (Omega-6) a vitamínu E. Z bioflavonoidov je bohatý na procyanidiny, ktoré sú jedny za najsilnejších antioxidantov. Keď sa jeho zložky dostanú cez hematoencefalickú bariéru chránia mozgové bunky. Tento olej má blahodarný účinok proti procesom starnutia, pri zápaloch, reumatických a kĺbových problémoch. Podporuje správne fungovanie imunitného systému.

OLEJ Z ĽANOVÝCH SEMIENOK ZA STUDENA LISOVANÝ 100 MLMaloobchodná cena: 9.36 EUR

Tento olej obsahuje spomedzi olejov najvyššiu koncentráciu Omega-3 mastných kyselín. Má optimálny pomer Omega-3 a Omega-6 mastných kyselín, obsahuje trikrát viac Omega-3 mastných kyselín, ako Omega-6. Napomáha správnemu fungovaniu kardiovaskulárneho systému, mozgu a nervového systému. Prispieva k predchádzaniu zápalovým procesom, má blahodarný účinok na správnu hladinu cholesterolu, na krvný tlak, na reguláciu hladiny cukru v krvi. Jeho obsah vitamínov B komplex je nevyhnutný nielen pre tehotné ženy, ale aj pre zdravý vývin plodu. Jeho zložky majú pozitívny vplyv na odstránenie ťažkých kovov z tela a jeho 8-9 % obsah polysacharidov na viazanie vody v organizme.

OLEJ Z MAKOVÝCH SEMIENOK ZA STUDENA LISOVANÝ 100 MLMaloobchodná cena: 12.48 EUR

V ľudovej medicíne je už stáročia liekom proti rednutiu kostí. Vďaka vysokému obsahu prírodného vápnika prispieva k udržaniu zdravia kostí a kĺbov, obsah organického fosforu napomáha integrácii a využitiu vápnika. Má vysoký obsah vitamínu E, železa, horčíka a Omega esenciálnych nenasýtených mastných kyselín. Jeho zložky majú priaznivý účinok na kľudný spánok a zníženie krvného tlaku.


OLEJ Z MARHUĽOVÝCH JADIER ZA STUDENA LISOVANÝ 100 MLMaloobchodná cena: 15.60 EUR

Vďaka vysokému obsahu vitamínov A s C prispieva k udržiavaniu normálneho videnia a zdravia vlásočníc očí. Pomocou obsahu Omega nenasýtených mastných kyselín prispieva k udržaniu normálnej hladiny cholesterolu a k zdravému fungovaniu kardiovaskulárnej sústavy. Jeho zložky majú upokojujúci a antistresový účinok, už dávno sú známe jeho účinky na zmiernenie zápalov. Obsahuje vitamín B17, o ktorom mnohé štúdie potvrdili jeho protirakovinový, respektíve preventívny účinok. Jeho komponenty prispievajú k normálnemu fungovaniu štítnej žľazy a k udržaniu normálneho krvného tlaku.


OLEJ Z TEKVICOVÝCH SEMIENOK ZA STUDENA LISOVANÝ 100 ML
Maloobchodná cena: 10.92 EUR

Olej má veľmi vysoký obsah mastných kyselín Omega-3. Je bohatý na minerálne látky, vitamíny, vitamín E a obsah F-vitamín komplex má pozitívny vplyv na vývoj nervového systému plodu. Zloženie, ako selén, Delta-7 fytosterol zmierňujú symptómy benígnej hyperplázie prostaty. Obsah vitamínov A, E, a selénu má pozitívny vplyv aj na procesy starnutia.

OLEJ ZO SEMIENOK KORENINOVEJ PAPRIKY ZA STUDENA LISOVANÝ 100 MLMaloobchodná cena: 14.04 EUR

Jeho aktívne zložky sú silnými antioxidantmi, prispievajú k normálnemu fungovaniu imunitného systému. Skoro v 50 % obsahuje Omega-6 nenasýtené mastné kyseliny, pomocou ktorých znižuje množstvo krvných lipidov a tukových tkanív. Jeho obsah kapsaicínu stimuluje krvný obeh a podnecuje nervovú aktivitu. Jeho komponenty majú antibakteriálny a protizápalový účinok, mnoho štúdií potvrdzuje jeho protirakovinový účinok. Má pozitívny účinok  proti vírusu herpesu a zubnému kazu. V ľudovej medicíne sa často používa na liečbu zažívacích ťažkostí a žalúdočných a črevných porúch.

OLEJ ZO SEMIENOK ŠÍPKOVEJ RUŽE ZA STUDENA LISOVANÝ 100 MLMaloobchodná cena: 15.60 EUR

Má vysoký obsah vitamínov A, B1, B2, C, E, K a P a Omega esenciálnych mastných kyselín. Jeho zložky sú silnými antioxidantmi. Jeho obsah vitamínov C a E prispieva k produkcii kolagénu v koži, preto má blahodarný účinok v prevencii tvorby vrások, strií, stareckých škvŕn a pri liečbe jaziev.

OLEJ ZO SEZAMOVÝCH SEMIENOK ZA STUDENA LISOVANÝ 100 MLMaloobchodná cena: 12.48 EUR

Je bohatý na vitamíny A, B1, B2 a E. Pomocou organického vápnika prispieva k uchovaniu zdravia kostí, obsahuje aj organický fosfor, ktorý napomáha integrácii vápnika. Je bohatý aj na draslík a horčík, vďaka ktorému prispieva k normálnym nervovým funkciám a ku koncentrácii. Prostredníctvom vysokého obsahu lecitínu napomáha vytvoreniu normálnej hladiny cholesterolu v pečeni a v krvi, zabraňuje lipomatóze pečene.

Prírodné kosmetické výrobky.ANTI-AGEING NATURAL COSMETICS PACK

Maloobchodná cena: 94.80 EUR

Rose & Grape Jemné Pleťové mlieko 190 ml


INCI:
Aqua, Rosa Damascena Flower Water, Vitis Vinifera Oil, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Cetearyl Olivate, Sorbitan Olivate, Coco Glucoside, Panthenol, Caprylyl Glycol, Ethylhexylglycerin, Xanthan Gum, Perfume*                                *hypoalergénna prírodná vonná zmes

Použitie:
Pre čistenie pleti použite množstvo asi ako oriešok a krúživými pohybmi masírujte svoju tvár a krk po dobu 1 minúty, následne opláchnite vlažnou vodou.
Na odstránenie make-upu naneste malé množstvo na vatový tampón a jemne ním pretierajte okolie očí.
Použitie: denne 2x, ráno a večer pre čistenie tváre.


Rose & Grape Pleťový peeling s jojobovými perličkami 50 mlINCI:
Aqua, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Rosa Damascena Flower Water, Vitis Vinifera Oil, Cetearyl Olivate, Sorbitan Olivate, Jojoba Esters (Hydrogenated Jojoba Oil), Coco Glucoside, Cetearyl Alcohol, Caprylyl Glycol, Ethylhexylglycerin, Allantoin, Perfume*                                    *hypoalergénna prírodná vonná zmes

Použitie:
S množstvom o veľkosti orecha masírujte svoju tvár krúživými pohybmi po dobu 3-4 minút, následne opláchnite vlažnou vodou.
Použitie: týždenne 2x po čistení tváre.


Rose & Grape Ultraliftingová pleťová maska 50 ml

INCI:
Aqua, Rosa Damascena Flower Water, Kaolin, Vitis Vinifera Oil, Glycerin, Cetearyl Olivate, Sorbitan Olivate, Alteromonas Ferment Extract, Caprylyl/Capryl Triglyceride, Aesculus Hippocastanum Seed Extract, Hippophae Rhamnoides Seed Extract, Oryza Sativa Bran Oil, Vitis Vinifera (Grape) Leaf Extract, Cetylalcohol, Acetyl Hexapeptide-8, Pentapeptide-18, Ubiquinone, Caprylyl Glycol, Ethylhexylglycerin, Perfume*, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract, Alcohol, Citric Acid
*hypoalergénna prírodná vonná zmes

Použitie:
Hrubo naneste na tvár a oblasť krku, nechajte pôsobiť po dobu 15-20 minút, následne dôkladne opláchnite teplou vodou.
Odporúčané použitie: týždenne 2x po čistení tváre.
Pre podporu lepšieho vstrebávania účinných látok pred zábalom očistite svoju pleť peelingom tváre Rose & Grape s jojobovými perličkami.
Na starostlivosť o vyzretú pokožku – S ružovou vodou a olejom z hroznových jadierok!

Prírodné kozmetiká vyrábané výlučne z prírodných rastlinných zložiek!
Bez obsahu parafínu, SLS, parabénu, minerálnych olejov, lanolínu, syntetických pridružených látok a parfumu/vonných látok, farbív a látok živočíšneho pôvodu.

Rose & Grape
Jemné pleťové mlieko:
Hypoalergénne pleťové mlieko vyvinuté pre zrelý typ pokožky. S jemným hydratačným účinkom, dokonale odstraňuje zvyšky líčenia bez dráždenia očí. Poskytuje jemný, hodvábny pocit plný života a súčasne šetrne čistí pleť od nečistôt.
Použitie: ako prvý krok dennej starostlivosti o pleť, ráno a večer.

Hlavné zložky:
Bambucké maslo, olej z hroznových jadierok, mandľový olej, ružová voda, panthenol, jemný cukrový tenzid


Pleťový peeling s jojobovými perličkami:

Pleťový peeling s dvojitým účinkom, vyvinutý pre zrelú pleť. Jojobové perličky poskytujú jemný peelingový účinok. Šetrne čistí póry, odstraňuje odumreté bunky epidermy a súčasne upokojuje pokožku. Kým iné pleťové peelingy môžu obsahovať syntetické, t.j. neodbúrateľné brúsne guľky, alebo sú pripravované z drvených jadierok, spôsobujúcich mikrozranenia, ktoré môžu poškodzovať ešte nepoškodené bunky epidermy, naproti tomu používanie pleťového peelingu s jojobovými perličkami je bezpečné, šetrné a environmentálne. Poskytuje vynikajúci základ pre prípravu anti-agening zábalu tváre, cenné účinné látky sa z povrchu pokožky očistenej od odumretých buniek epidermy lepšie vstrebávajú. 
Použitie: odporúča sa jeden-dvakrát týždenne

Hlavné zložky:
Ružová voda, olej z hroznových jadierok, bambucké maslo, allantoín, jojobové perličky


Rose & Grape Ultraliftingová pleťová maska:

Anti-aging pleťová maska vyvinutá pre zrelú pokožku. Regeneruje unavenú pokožku, vyhladí vrásky, podporuje lymfatický obeh a mikrocirkuláciu. Hlboko vstrebateľná formula bohatá na esenciálne mastné kyseliny, fytosterol a vitamíny. Prostredníctvom svojich antioxidačných účinkov spomaľuje starnutie pokožky, čím sa pokožka stáva pružnejšou a lesklejšou. 
Použitie: odporúča sa jeden-dvakrát týždenne

Hlavné zložky:
Olej z hroznových jadierok, ružová voda, bambucké maslo, - extrakt z pagaštanu konského, rakytníkový olej, výťažok z červeného hrozna, biela hlina, spružňujúci výťažok z rias, vitamín Q10


CHOCOLATE BALL BALZAM NA PERYMaloobchodná cena: 10.92 EUR

Naozajstná lahôdka pre milovníkov čokolády. Je vyrobená s arómou zvodnej čokolády, budete mať pery na zjedenie!


Produkt je vyrobený zo 100 % prírodných komponentov, ktoré neobsahujú látky škodlivé pre pokožku, chemické zložky, prísady a konzervačné prostriedky. Starostlivo vybrané jemné bambucké maslo, sladkýmandľový olej, kakaové maslo a prírodné extrakty z ovociasa prirodzeným spôsobom starajú o Vaše pery, hydratujú a chránia ich proti infekciám. Uskladňujtena suchom a chladnom mieste, nevystavujte priamemuslnečnému žiareniu!

VŠEOBECNÝ POPIS:

Ošetrujte a hydratujte svoje popraskané, suché pery s našimi ručne vyrobenými balzamami na pery! Ozajstná ochrana proti vplyvom nepriaznivého počasia, vyrobená z výživných, regenerujúcich rastlinných masiel a cenných prírodných olejov. Ošetrujúci účinok v nich obsiahnutých olejov ďalej stupňuje pridaný vitamín E.

POUŽITIE:

Balzam na pera väčšinou používame v chladnom, veternom počasí, keď na našich periach sa rýchlo vysuší a popraská citlivá pokožka. Pravdou je, že aj v takomto prípade príde vhod uvoľňujúca, hydratujúca pomoc, ale aj v slnečné dni sa takisto zíde náš malý pomocník. Od nepriaznivých účinkov UV žiarenia je potrebné chrániť aj naše pery, a na túto úlohu sú dokonale vhodné bambucké maslo a kakaové maslo.

ZLOŽENIE:

BAMBUCKÉ MASLO

Je bohaté na ošetrujúce mastné kyseliny a vitamíny A, E a F, a vďaka tomu poskytuje dlhotrvajúcu hydratáciu, upokojuje a ošetruje podráždenú kožu. Zmäkčuje pokožku a podporuje liečbu popraskanej kože.

KAKAOVÉ MASLO

Veľmi efektívne a hlboko hydratuje, zmäkčuje pokožku, ktorá sa stáva oveľa pružnejšou, úspešne lieči zápalové ochorenia. Vďaka obsahu polyfenolov a vitamínu E zabraňuje starnutiu kože, jeho antioxidanty pohlcujú škodlivé voľné radikály.

MANDĽOVÝ OLEJ

Vďaka vysokému obsahu vitamínu B a nenasýtených mastných kyselín je vynikajúci olej na ošetrenie pokožky, zmäkčuje a vráti pružnosť pokožky, spomaľuje starnutie kože.

VČELÍ VOSK

Je ozajstný všeliek na ošetrenie suchej a zranenej kože: posilnením ochrannej vrstvy pokožky nielen napomáha udržaniu hydratácie, ale upokojuje a lieči aj menšie poranenia.

Vitamín E

Prírodný vitamín, rastlinného pôvodu, ktorý je rozpustný v tukoch. Jeden z najdôležitejších antioxidantov. Chráni bunky, má protizápalový účinok, udrží hydratáciu a pružnosť pokožky.MELON BALL BALZAM NA PERYMaloobchodná cena: 10.92 EUR

Pre balzam na pery Melon sme vybrali arómu žltého melónu, ktorá pripomína šantenie na kúpaliskách v detstve. Prežite spaľujúcu letnú náladu s arómou šťavnatého žltého melónu – hoci aj v zime!


Produkt je vyrobený zo 100 % prírodných komponentov, ktoré neobsahujú látky škodlivé pre pokožku, chemické zložky, prísady a konzervačné prostriedky. Starostlivo vybrané jemné bambucké maslo, sladkýmandľový olej, kakaové maslo a prírodné extrakty z ovociasa prirodzeným spôsobom starajú o Vaše pery, hydratujú a chránia ich proti infekciám. Uskladňujtena suchom a chladnom mieste, nevystavujte priamemuslnečnému žiareniu!

VŠEOBECNÝ POPIS:

Ošetrujte a hydratujte svoje popraskané, suché pery s našimi ručne vyrobenými balzamami na pery! Ozajstná ochrana proti vplyvom nepriaznivého počasia, vyrobená z výživných, regenerujúcich rastlinných masiel a cenných prírodných olejov. Ošetrujúci účinok v nich obsiahnutých olejov ďalej stupňuje pridaný vitamín E.

POUŽITIE:

Balzam na pera väčšinou používame v chladnom, veternom počasí, keď na našich periach sa rýchlo vysuší a popraská citlivá pokožka. Pravdou je, že aj v takomto prípade príde vhod uvoľňujúca, hydratujúca pomoc, ale aj v slnečné dni sa takisto zíde náš malý pomocník. Od nepriaznivých účinkov UV žiarenia je potrebné chrániť aj naše pery, a na túto úlohu sú dokonale vhodné bambucké maslo a kakaové maslo.

ZLOŽENIE:

BAMBUCKÉ MASLO

Je bohaté na ošetrujúce mastné kyseliny a vitamíny A, E a F, a vďaka tomu poskytuje dlhotrvajúcu hydratáciu, upokojuje a ošetruje podráždenú kožu. Zmäkčuje pokožku a podporuje liečbu popraskanej kože.

KAKAOVÉ MASLO

Veľmi efektívne a hlboko hydratuje, zmäkčuje pokožku, ktorá sa stáva oveľa pružnejšou, úspešne lieči zápalové ochorenia. Vďaka obsahu polyfenolov a vitamínu E zabraňuje starnutiu kože, jeho antioxidanty pohlcujú škodlivé voľné radikály.

MANDĽOVÝ OLEJ

Vďaka vysokému obsahu vitamínu B a nenasýtených mastných kyselín je vynikajúci olej na ošetrenie pokožky, zmäkčuje a vráti pružnosť pokožky, spomaľuje starnutie kože.

VČELÍ VOSK

Je ozajstný všeliek na ošetrenie suchej a zranenej kože: posilnením ochrannej vrstvy pokožky nielen napomáha udržaniu hydratácie, ale upokojuje a lieči aj menšie poranenia.

Vitamín E

Prírodný vitamín, rastlinného pôvodu, ktorý je rozpustný v tukoch. Jeden z najdôležitejších antioxidantov. Chráni bunky, má protizápalový účinok, udrží hydratáciu a pružnosť pokožky.
NATURE BALL BALZAM NA PERYMaloobchodná cena: 10.92 EUR

Balzam na pery Natural sa vyrába bez pridanej arómy, cítiť len prirodzenú vôňu komponentov.  Kakaové maslo, bambucké maslo a včelí vosk vypúšťajú miernu vôňu, a preto aj tí najcitlivejší ho môžu kľudne používať.


Produkt je vyrobený zo 100 % prírodných komponentov, ktoré neobsahujú látky škodlivé pre pokožku, chemické zložky, prísady a konzervačné prostriedky. Starostlivo vybrané jemné bambucké maslo, sladkýmandľový olej, kakaové maslo a prírodné extrakty z ovociasa prirodzeným spôsobom starajú o Vaše pery, hydratujú a chránia ich proti infekciám. Uskladňujtena suchom a chladnom mieste, nevystavujte priamemuslnečnému žiareniu!

VŠEOBECNÝ POPIS:

Ošetrujte a hydratujte svoje popraskané, suché pery s našimi ručne vyrobenými balzamami na pery! Ozajstná ochrana proti vplyvom nepriaznivého počasia, vyrobená z výživných, regenerujúcich rastlinných masiel a cenných prírodných olejov. Ošetrujúci účinok v nich obsiahnutých olejov ďalej stupňuje pridaný vitamín E.

POUŽITIE:

Balzam na pera väčšinou používame v chladnom, veternom počasí, keď na našich periach sa rýchlo vysuší a popraská citlivá pokožka. Pravdou je, že aj v takomto prípade príde vhod uvoľňujúca, hydratujúca pomoc, ale aj v slnečné dni sa takisto zíde náš malý pomocník. Od nepriaznivých účinkov UV žiarenia je potrebné chrániť aj naše pery, a na túto úlohu sú dokonale vhodné bambucké maslo a kakaové maslo.

ZLOŽENIE:

BAMBUCKÉ MASLO

Je bohaté na ošetrujúce mastné kyseliny a vitamíny A, E a F, a vďaka tomu poskytuje dlhotrvajúcu hydratáciu, upokojuje a ošetruje podráždenú kožu. Zmäkčuje pokožku a podporuje liečbu popraskanej kože.

KAKAOVÉ MASLO

Veľmi efektívne a hlboko hydratuje, zmäkčuje pokožku, ktorá sa stáva oveľa pružnejšou, úspešne lieči zápalové ochorenia. Vďaka obsahu polyfenolov a vitamínu E zabraňuje starnutiu kože, jeho antioxidanty pohlcujú škodlivé voľné radikály.

MANDĽOVÝ OLEJ

Vďaka vysokému obsahu vitamínu B a nenasýtených mastných kyselín je vynikajúci olej na ošetrenie pokožky, zmäkčuje a vráti pružnosť pokožky, spomaľuje starnutie kože.

VČELÍ VOSK

Je ozajstný všeliek na ošetrenie suchej a zranenej kože: posilnením ochrannej vrstvy pokožky nielen napomáha udržaniu hydratácie, ale upokojuje a lieči aj menšie poranenia.

Vitamín E

Prírodný vitamín, rastlinného pôvodu, ktorý je rozpustný v tukoch. Jeden z najdôležitejších antioxidantov. Chráni bunky, má protizápalový účinok, udrží hydratáciu a pružnosť pokožky.PINEAPPLE BALL BALZAM NA PERY

Maloobchodná cena: 10.92 EUR

Balzam na pery, ktorý pripomína naozajstnú letnú, tropickú náladu! Natrite si ho na pery, a budete cítiť sladkú bujnosť karibských kokteilov!


Produkt je vyrobený zo 100 % prírodných komponentov, ktoré neobsahujú látky škodlivé pre pokožku, chemické zložky, prísady a konzervačné prostriedky. Starostlivo vybrané jemné bambucké maslo, sladkýmandľový olej, kakaové maslo a prírodné extrakty z ovociasa prirodzeným spôsobom starajú o Vaše pery, hydratujú a chránia ich proti infekciám. Uskladňujtena suchom a chladnom mieste, nevystavujte priamemuslnečnému žiareniu!

VŠEOBECNÝ POPIS:

Ošetrujte a hydratujte svoje popraskané, suché pery s našimi ručne vyrobenými balzamami na pery! Ozajstná ochrana proti vplyvom nepriaznivého počasia, vyrobená z výživných, regenerujúcich rastlinných masiel a cenných prírodných olejov. Ošetrujúci účinok v nich obsiahnutých olejov ďalej stupňuje pridaný vitamín E.

POUŽITIE:

Balzam na pera väčšinou používame v chladnom, veternom počasí, keď na našich periach sa rýchlo vysuší a popraská citlivá pokožka. Pravdou je, že aj v takomto prípade príde vhod uvoľňujúca, hydratujúca pomoc, ale aj v slnečné dni sa takisto zíde náš malý pomocník. Od nepriaznivých účinkov UV žiarenia je potrebné chrániť aj naše pery, a na túto úlohu sú dokonale vhodné bambucké maslo a kakaové maslo.

ZLOŽENIE:

BAMBUCKÉ MASLO

Je bohaté na ošetrujúce mastné kyseliny a vitamíny A, E a F, a vďaka tomu poskytuje dlhotrvajúcu hydratáciu, upokojuje a ošetruje podráždenú kožu. Zmäkčuje pokožku a podporuje liečbu popraskanej kože.

KAKAOVÉ MASLO

Veľmi efektívne a hlboko hydratuje, zmäkčuje pokožku, ktorá sa stáva oveľa pružnejšou, úspešne lieči zápalové ochorenia. Vďaka obsahu polyfenolov a vitamínu E zabraňuje starnutiu kože, jeho antioxidanty pohlcujú škodlivé voľné radikály.

MANDĽOVÝ OLEJ

Vďaka vysokému obsahu vitamínu B a nenasýtených mastných kyselín je vynikajúci olej na ošetrenie pokožky, zmäkčuje a vráti pružnosť pokožky, spomaľuje starnutie kože.

VČELÍ VOSK

Je ozajstný všeliek na ošetrenie suchej a zranenej kože: posilnením ochrannej vrstvy pokožky nielen napomáha udržaniu hydratácie, ale upokojuje a lieči aj menšie poranenia.

Vitamín E

Prírodný vitamín, rastlinného pôvodu, ktorý je rozpustný v tukoch. Jeden z najdôležitejších antioxidantov. Chráni bunky, má protizápalový účinok, udrží hydratáciu a pružnosť pokožky.
VANILLA BALL BALZAM NA PERYMaloobchodná cena: 10.92 EUR

Náš starý dobrý priateľ, na ktorého sa môžeme vždy spoľahnúť: známa vôňa vanilky! Garantovane spustí nielen vašu fantáziu, ale aj chuťové poháriky, pričom vyčaruje mäkké a sladké pery!


Produkt je vyrobený zo 100 % prírodných komponentov, ktoré neobsahujú látky škodlivé pre pokožku, chemické zložky, prísady a konzervačné prostriedky. Starostlivo vybrané jemné bambucké maslo, sladkýmandľový olej, kakaové maslo a prírodné extrakty z ovociasa prirodzeným spôsobom starajú o Vaše pery, hydratujú a chránia ich proti infekciám. Uskladňujtena suchom a chladnom mieste, nevystavujte priamemuslnečnému žiareniu!

VŠEOBECNÝ POPIS:

Ošetrujte a hydratujte svoje popraskané, suché pery s našimi ručne vyrobenými balzamami na pery! Ozajstná ochrana proti vplyvom nepriaznivého počasia, vyrobená z výživných, regenerujúcich rastlinných masiel a cenných prírodných olejov. Ošetrujúci účinok v nich obsiahnutých olejov ďalej stupňuje pridaný vitamín E.

POUŽITIE:

Balzam na pera väčšinou používame v chladnom, veternom počasí, keď na našich periach sa rýchlo vysuší a popraská citlivá pokožka. Pravdou je, že aj v takomto prípade príde vhod uvoľňujúca, hydratujúca pomoc, ale aj v slnečné dni sa takisto zíde náš malý pomocník. Od nepriaznivých účinkov UV žiarenia je potrebné chrániť aj naše pery, a na túto úlohu sú dokonale vhodné bambucké maslo a kakaové maslo.

ZLOŽENIE:

BAMBUCKÉ MASLO

Je bohaté na ošetrujúce mastné kyseliny a vitamíny A, E a F, a vďaka tomu poskytuje dlhotrvajúcu hydratáciu, upokojuje a ošetruje podráždenú kožu. Zmäkčuje pokožku a podporuje liečbu popraskanej kože.

KAKAOVÉ MASLO

Veľmi efektívne a hlboko hydratuje, zmäkčuje pokožku, ktorá sa stáva oveľa pružnejšou, úspešne lieči zápalové ochorenia. Vďaka obsahu polyfenolov a vitamínu E zabraňuje starnutiu kože, jeho antioxidanty pohlcujú škodlivé voľné radikály.

MANDĽOVÝ OLEJ

Vďaka vysokému obsahu vitamínu B a nenasýtených mastných kyselín je vynikajúci olej na ošetrenie pokožky, zmäkčuje a vráti pružnosť pokožky, spomaľuje starnutie kože.

VČELÍ VOSK

Je ozajstný všeliek na ošetrenie suchej a zranenej kože: posilnením ochrannej vrstvy pokožky nielen napomáha udržaniu hydratácie, ale upokojuje a lieči aj menšie poranenia.

Vitamín E

Prírodný vitamín, rastlinného pôvodu, ktorý je rozpustný v tukoch. Jeden z najdôležitejších antioxidantov. Chráni bunky, má protizápalový účinok, udrží hydratáciu a pružnosť pokožky.
CHOCOLATE TELOVÉ MASLOMaloobchodná cena: 12.48 EUR

Zvodná vôňa čokoládového telového masla pre zamatovú pokožku

Telové maslo Chocolate Vásobklopí zvodnou vôňou čokolády. Bohaté komponenty kokosového oleja, kakaového masla a bambuckého masla živia, chránia a hydratujú pokožku. Čokoládové telové maslo môžeme účinne použiť aj pri vzrušujúcej masáži.

Poddajte sa sladkým túžbam bez pocitu viny! Rozmaznávajte svoju pokožku zvodným dotykom čokolády a užívajte si sladkú vôňu vašej zamatovej pokožky!

VŠEOBECNÝ POPIS:

Starajte sa o svoju pokožku každý deň s našimi starostlivo vyvinutými telovými maslami, ktoré pozostávajú z cenných rastlinných olejov. Telové maslo, obsahujúce bio bambucké maslo, kakaové maslo, kokosový olej a včelí vosk nielen nežne ošetruje suchú, dehydratovanú pokožku, ale poskytuje aj silnú ochranu proti vysušovaniu.

Všetky produkty série telových masiel sme postavili do služieb pohodlia, celkovej relaxácie a regenerácie! Mimoriadne a unikátne variácie vôní navodia rôzne nálady – kľudne si vyberte!

POUŽITIE:

Aplikujte ho po sprchovaní, bez použitia uteráku, na mokrú pokožku! Behom niekoľkých okamihov sa absorbuje, vtiahne so sebou aj vlhkosť z Vašej pokožky a nežne hydratuje cez niekoľko dní!

Na suchej pokožke je možné použiť aj ako masážne maslo.

ZLOŽENIE:

BAMBUCKÉ MASLO

Je bohaté na ošetrujúce mastné kyseliny a vitamíny A, E a F, a vďaka tomu poskytuje dlhotrvajúcu hydratáciu, upokojuje a ošetruje podráždenú kožu. Zmäkčuje pokožku a podporuje liečbu popraskanej kože.

KAKAOVÉ MASLO

Veľmi efektívne a hlboko hydratuje, zmäkčuje pokožku, ktorá sa stáva oveľa pružnejšou, úspešne lieči zápalové ochorenia. Vďaka obsahu polyfenolov a vitamínu E zabraňuje starnutiu kože, jeho antioxidanty pohlcujú škodlivé voľné radikály.

KOKOSOVÉ MASLO

Prírodné kokosové maslo výborne hydratuje suchú pokožku, a zvyšuje jej pružnosť. Vďaka obsahu kyseliny laurovej má aj miernu antibakteriálnu a fungicídnu vlastnosť.

VČELÍ VOSK

Je ozajstný všeliek na ošetrenie suchej a zranenej kože. Posilnením ochrannej vrstvy pokožky nielen napomáha udržaniu hydratácie, ale upokojuje a lieči aj menšie poranenia.
HARMONY TELOVÉ MASLO
Maloobchodná cena: 12.48 EUR

V harmonickom oblaku vôní pre vonkajší a vnútorný pokoj

Telové maslo Harmony Vás svojou výnimočnou a exotickou kompozíciou vôní unáša smerom k vnútornému pokoju. Jeho citrusy Vás obklopujú svojou harmonickou vôňou, upokojujú a ukľudňujú. Kumarín upokojuje nervy a má antispazmatický účinok. Bohaté komponenty kokosového oleja, kakaového masla a bambuckého masla vyživujú, chránia a hydratujú pokožku. Telové maslo Harmony môžeme účinne použiť aj pri upokojujúcej, uvoľňujúcej masáži.

Túžite po harmónii? Toto telové maslo je riešením vo vašich rukách! Jemné, rozmaznávajúce kúzlo vôní  pre vonkajšiu a vnútornú rovnováhu!


VŠEOBECNÝ POPIS:

Starajte sa o svoju pokožku každý deň s našimi starostlivo vyvinutými telovými maslami, ktoré pozostávajú z cenných rastlinných olejov. Telové maslo, obsahujúce bio bambucké maslo, kakaové maslo, kokosový olej a včelí vosk nielen nežne ošetruje suchú, dehydratovanú pokožku, ale poskytuje aj silnú ochranu proti vysušovaniu.

Všetky produkty série telových masiel sme postavili do služieb pohodlia, celkovej relaxácie a regenerácie! Mimoriadne a unikátne variácie vôní navodia rôzne nálady – kľudne si vyberte!

POUŽITIE:

Aplikujte ho po sprchovaní, bez použitia uteráku, na mokrú pokožku! Behom niekoľkých okamihov sa absorbuje, vtiahne so sebou aj vlhkosť z Vašej pokožky a nežne hydratuje cez niekoľko dní!

Na suchej pokožke je možné použiť aj ako masážne maslo.

ZLOŽENIE:

BAMBUCKÉ MASLO

Je bohaté na ošetrujúce mastné kyseliny a vitamíny A, E a F, a vďaka tomu poskytuje dlhotrvajúcu hydratáciu, upokojuje a ošetruje podráždenú kožu. Zmäkčuje pokožku a podporuje liečbu popraskanej kože.

KAKAOVÉ MASLO

Veľmi efektívne a hlboko hydratuje, zmäkčuje pokožku, ktorá sa stáva oveľa pružnejšou, úspešne lieči zápalové ochorenia. Vďaka obsahu polyfenolov a vitamínu E zabraňuje starnutiu kože, jeho antioxidanty pohlcujú škodlivé voľné radikály.

KOKOSOVÉ MASLO

Prírodné kokosové maslo výborne hydratuje suchú pokožku, a zvyšuje jej pružnosť. Vďaka obsahu kyseliny laurovej má aj miernu antibakteriálnu a fungicídnu vlastnosť.

VČELÍ VOSK

Je ozajstný všeliek na ošetrenie suchej a zranenej kože. Posilnením ochrannej vrstvy pokožky nielen napomáha udržaniu hydratácie, ale upokojuje a lieči aj menšie poranenia.

MEDITATION TELOVÉ MASLO

Maloobchodná cena: 12.48 EUR

Na krídlach exotických vôní letíme smerom k vnútornému pokoju

Telové maslo Meditation Vássvojou exotickou kompozíciou vôní unáša smerom k vnútornému pokoju. Jeho citrusy upokojujú, ukľudňujú, geraniol s vôňou ruže Vás obklopí krásnou vôňou. Kumarín upokojuje nervy a má antispazmatický účinok. Bohaté komponenty kokosového oleja, kakaového masla a bambuckého masla živia, chránia a hydratujú pokožku. Telové maslo Meditation môžeme účinne použiť aj pri upokojujúcej, uvoľňujúcej masáži.

Zahaľte sa do exotického oparu vôní, odtrhnite sa od každodenných starostí a nájdite svoj vnútorný pokoj! Používajte v záujme kompletnej relaxácie, hoci aj na masážne účely!

VŠEOBECNÝ POPIS:

Starajte sa o svoju pokožku každý deň s našimi starostlivo vyvinutými telovými maslami, ktoré pozostávajú z cenných rastlinných olejov. Telové maslo, obsahujúce bio bambucké maslo, kakaové maslo, kokosový olej a včelí vosk nielen nežne ošetruje suchú, dehydratovanú pokožku, ale poskytuje aj silnú ochranu proti vysušovaniu.

Všetky produkty série telových masiel sme postavili do služieb pohodlia, celkovej relaxácie a regenerácie! Mimoriadne a unikátne variácie vôní navodia rôzne nálady – kľudne si vyberte!

POUŽITIE:

Aplikujte ho po sprchovaní, bez použitia uteráku, na mokrú pokožku! Behom niekoľkých okamihov sa absorbuje, vtiahne so sebou aj vlhkosť z Vašej pokožky a nežne hydratuje cez niekoľko dní!

Na suchej pokožke je možné použiť aj ako masážne maslo.

ZLOŽENIE:

BAMBUCKÉ MASLO

Je bohaté na ošetrujúce mastné kyseliny a vitamíny A, E a F, a vďaka tomu poskytuje dlhotrvajúcu hydratáciu, upokojuje a ošetruje podráždenú kožu. Zmäkčuje pokožku a podporuje liečbu popraskanej kože.

KAKAOVÉ MASLO

Veľmi efektívne a hlboko hydratuje, zmäkčuje pokožku, ktorá sa stáva oveľa pružnejšou, úspešne lieči zápalové ochorenia. Vďaka obsahu polyfenolov a vitamínu E zabraňuje starnutiu kože, jeho antioxidanty pohlcujú škodlivé voľné radikály.

KOKOSOVÉ MASLO

Prírodné kokosové maslo výborne hydratuje suchú pokožku, a zvyšuje jej pružnosť. Vďaka obsahu kyseliny laurovej má aj miernu antibakteriálnu a fungicídnu vlastnosť.

VČELÍ VOSK

Je ozajstný všeliek na ošetrenie suchej a zranenej kože. Posilnením ochrannej vrstvy pokožky nielen napomáha udržaniu hydratácie, ale upokojuje a lieči aj menšie poranenia.
RELAX TELOVÉ MASLO
Maloobchodná cena: 12.48 EUR

Korenisté arómy a citrusy Východu pre relax

Korenisté arómy ďalekého Východu telového masla Relax Vásokúzlia, citrusy pôsobia upokojujúco, uvoľňujú telo. Bohaté komponenty kokosového oleja, kakaového masla a bambuckého masla živia, chránia a hydratujú pokožku. Telové maslo Relax môžeme účinne použiť pri relaxačnej masáži.

Telové maslo s typickou arómou korení ďalekého východu. Jej vonná kompozícia napomáha dokonalému večernému uvoľneniu sa po vyčerpávajúcom dni!

VŠEOBECNÝ POPIS:

Starajte sa o svoju pokožku každý deň s našimi starostlivo vyvinutými telovými maslami, ktoré pozostávajú z cenných rastlinných olejov. Telové maslo, obsahujúce bio bambucké maslo, kakaové maslo, kokosový olej a včelí vosk nielen nežne ošetruje suchú, dehydratovanú pokožku, ale poskytuje aj silnú ochranu proti vysušovaniu.

Všetky produkty série telových masiel sme postavili do služieb pohodlia, celkovej relaxácie a regenerácie! Mimoriadne a unikátne variácie vôní navodia rôzne nálady – kľudne si vyberte!

POUŽITIE:

Aplikujte ho po sprchovaní, bez použitia uteráku, na mokrú pokožku! Behom niekoľkých okamihov sa absorbuje, vtiahne so sebou aj vlhkosť z Vašej pokožky a nežne hydratuje cez niekoľko dní!

Na suchej pokožke je možné použiť aj ako masážne maslo.

ZLOŽENIE:

BAMBUCKÉ MASLO

Je bohaté na ošetrujúce mastné kyseliny a vitamíny A, E a F, a vďaka tomu poskytuje dlhotrvajúcu hydratáciu, upokojuje a ošetruje podráždenú kožu. Zmäkčuje pokožku a podporuje liečbu popraskanej kože.

KAKAOVÉ MASLO

Veľmi efektívne a hlboko hydratuje, zmäkčuje pokožku, ktorá sa stáva oveľa pružnejšou, úspešne lieči zápalové ochorenia. Vďaka obsahu polyfenolov a vitamínu E zabraňuje starnutiu kože, jeho antioxidanty pohlcujú škodlivé voľné radikály.

KOKOSOVÉ MASLO

Prírodné kokosové maslo výborne hydratuje suchú pokožku, a zvyšuje jej pružnosť. Vďaka obsahu kyseliny laurovej má aj miernu antibakteriálnu a fungicídnu vlastnosť.

VČELÍ VOSK

Je ozajstný všeliek na ošetrenie suchej a zranenej kože. Posilnením ochrannej vrstvy pokožky nielen napomáha udržaniu hydratácie, ale upokojuje a lieči aj menšie poranenia.TEMPTATION TELOVÉ MASLOMaloobchodná cena: 12.48 EUR

Démonické zvádzanie s vôňou pokušenia!

Telové maslo Temptation Vás so svojimi korenistými vôňami a geranioloms vôňou ruže pokúša a očaruje.  Bohaté komponenty kokosového oleja, kakaového masla a bambuckého masla živia, chránia a hydratujú pokožku. Telové maslo Temptation môžeme účinne použiť aj pri démonickej, zvádzajúcej masáži.

Korenisté vône v znamení zvádzania. Vmasírujte do mokrej pokožky, a vstúpte do spálne ako démonická zvodkyňa – účinok bude okamžitý!

VŠEOBECNÝ POPIS:

Starajte sa o svoju pokožku každý deň s našimi starostlivo vyvinutými telovými maslami, ktoré pozostávajú z cenných rastlinných olejov. Telové maslo, obsahujúce bio bambucké maslo, kakaové maslo, kokosový olej a včelí vosk nielen nežne ošetruje suchú, dehydratovanú pokožku, ale poskytuje aj silnú ochranu proti vysušovaniu.

Všetky produkty série telových masiel sme postavili do služieb pohodlia, celkovej relaxácie a regenerácie! Mimoriadne a unikátne variácie vôní navodia rôzne nálady – kľudne si vyberte!

POUŽITIE:

Aplikujte ho po sprchovaní, bez použitia uteráku, na mokrú pokožku! Behom niekoľkých okamihov sa absorbuje, vtiahne so sebou aj vlhkosť z Vašej pokožky a nežne hydratuje cez niekoľko dní!

Na suchej pokožke je možné použiť aj ako masážne maslo.

ZLOŽENIE:

BAMBUCKÉ MASLO

Je bohaté na ošetrujúce mastné kyseliny a vitamíny A, E a F, a vďaka tomu poskytuje dlhotrvajúcu hydratáciu, upokojuje a ošetruje podráždenú kožu. Zmäkčuje pokožku a podporuje liečbu popraskanej kože.

KAKAOVÉ MASLO

Veľmi efektívne a hlboko hydratuje, zmäkčuje pokožku, ktorá sa stáva oveľa pružnejšou, úspešne lieči zápalové ochorenia. Vďaka obsahu polyfenolov a vitamínu E zabraňuje starnutiu kože, jeho antioxidanty pohlcujú škodlivé voľné radikály.

KOKOSOVÉ MASLO

Prírodné kokosové maslo výborne hydratuje suchú pokožku, a zvyšuje jej pružnosť. Vďaka obsahu kyseliny laurovej má aj miernu antibakteriálnu a fungicídnu vlastnosť.

VČELÍ VOSK

Je ozajstný všeliek na ošetrenie suchej a zranenej kože. Posilnením ochrannej vrstvy pokožky nielen napomáha udržaniu hydratácie, ale upokojuje a lieči aj menšie poranenia.
SUN LIFE LOTION 100 MLMaloobchodná cena: 25.00 EUR

Opaľovací krém s obsahom minerálnych pigmentov 100 ml

UVA, UVB ochrana, SPF 20

INCI: Aqua, Zinc Oxide*, Caprylic/Capric Triglyceride*, Olea Europaea Fruit Oil, Persea Gratissima Oil**, Cocos Nucifera Oil, Vitis Vinifera Seed Oil, Titanium Dioxide*, Glycerin, Sorbitan Stearate**, Sucrose Cocoate**, Butyrospermum Parkii Butter**, Silica*, Phenethyl Alcohol, Xanthan Gum*, Glyceryl Caprylate, Tocopherol*, Beta-Sitosterol*, Squalene* *Základná látka s certifikátom ECOCERT  ** BIO zložka, kontrolovaná z ekologického poľnohospodárstva.

100% prírodné zložky, s použitím zložiek disponujúcich certifikátom   ECOCERT a BIO, bez chemických a prídavných látok!

V našom produkte zabezpečuje fyzickú ochranu proti slnečnému žiareniu prírodný minerálny pigment.  Neobsahuje nanočastice, vďaka svojim časticiam so stredným rozmerom nezanecháva na pokožke pri použití bielu vrstvu,  je ľahko roztierateľný, účinkuje okamžite! Jeho biologické oleje (olej z avokáda, z hroznových jadierok, olivový olej, bambucké maslo) ošetrujú a chránia pokožku proti UVB žiareniu, ktoré spôsobuje spálenie pokožky a proti UVA žiareniu, ktoré poškodzuje hlbšie uložené vrstvy pokožky.

Použitie: Používať pred opaľovaním! Viacnásobným nanášaním udržíte ochrannú schopnosť prostriedku, najmä pri potení, alebo po plávaní a následnom osušení. Aby sa dosiahla úroveň ochrany označená faktorom, na povrch kože by sa malo použiť množstvo 2 mg / cm2. V prípade dospelého to znamená 36 gramov (6 čajových lyžičiek) opaľovacieho krému na celom povrchu. Upozornenie: použitie menej ako odporúčaného množstva výrazne zníži mieru ochrany. Ani pri používaní opaľovacieho prípravku nezostávajte na slnku príliš dlho! Nevystavujte dojčatá a malé deti priamemu slnečnému žiareniu! Nadmerné opaľovanie predstavuje vážne zdravotné riziko! Počas najsilnejšieho žiarenia medzi 11. a 15. hodinou nezostávajte na slnku dlhší čas. Ak sa pobytu na slnku neviete vyhnút, noste správne oblečenie:  klobúk a slnečné okuliare znamenajú ďalšiu ochranu.
COFFEE PEEL REMESELNÉ MYDLÁMaloobchodná cena: 7.80 EUR

Remeselné mydlo s obsahom kávy a peelingovým efektom na regenerovanie pleti, ktoré oživí pleť a pomáha v odstránení odumretých epiteliálnych buniek a v redukcii celulitídy. Zvyšuje prúdenie krvi v suchej, citlivej pokožke, a tým ju vitalizuje, a znovu naplní životom.

VŠEOBECNÝ POPIS:

Špecialitou našich prírodných mydiel, vyrábaných v remeselnej manufaktúre je, že nevysušujú pokožku. Sú vyrobené z kvalitných rastlinných olejov a masiel, a tak okrem výborného čistiaceho účinku ošetrujú a aj hydratujú vašu pokožku.

ZLOŽENIE:

OLIVOVÝ OLEJ

Zmäkčuje a obživuje pokožku, pôsobí v hlbších vrstvách kože, a udržuje rovnováhu prirodzenej bilancie vody pokožky. Jeho obsah antioxidantov chráni pokožku od účinkov škodlivých voľných radikálov, zabraňuje účinkom starnutia. Má mierny protizápalový účinok, odstráni začervenanie a iritácie. Je jemný olej, dokonale toleruje ho aj najcitlivejšia pokožka.

BAMBUCKÉ MASLO

Je bohaté na ošetrujúce mastné kyseliny a vitamíny A, E a F, a vďaka tomu poskytuje dlhotrvajúcu hydratáciu, upokojuje a ošetruje podráždenú kožu. Zmäkčuje pokožku a podporuje liečbu popraskanej kože.

RICÍNOVÝ OLEJ

Obsahuje veľmi veľa vitamínu E, zmäkčuje pokožku, zabraňuje zápalom a má antibakteriálny účinok. Pomáha v zachovaní pružnosti pokožky. A poskytuje mydlu jemné penenie.

KOKOSOVÝ OLEJ

Vďaka textúre, vycibrenosti kokosového oleja a nasýteným mastným kyselinám hydratuje suchú pokožku a zabraňuje od ďalšieho vysušenia. Výrazne zvyšuje penivosť mydla.

KÁVA ARABICA

Káva, respektíve v nej obsiahnutý kofeín, nie len z vnútra je osožný pre organizmus, ale aj zvonka! Zomletá káva, vmiešaná do nášho mydla prostredníctvom peelingového účinku odstráni odumreté  epiteliálne bunky, urobí zázraky na vysušenej pokožke. Obsah kofeínu oživuje látkovú výmenu a zlepšuje celkový obraz pokožky, účinne pomáha aj v prípade celulitídy!

PALMOVÝ OLEJ

Zmäkčuje pokožku, poskytuje mydlu pevnosť a zodpovedá za bohaté a hojné tvorenie peny. Má veľmi dobrý čistiaci účinok.
FOR HER REMESELNÉ MYDLÁMaloobchodná cena: 7.80 EUR

Krémovo hebké, ošetrujúce,ručne vyrobené mydlo s jemnou, ženskou kompozíciou vôní. Cenné oleje pokožku hydratujú a robia ju zamatovo hebkou a úžasná vôňa mydla pretrváva dlho.

VŠEOBECNÝ POPIS:

Špecialitou našich prírodných mydiel, vyrábaných v remeselnej manufaktúre je, že nevysušujú pokožku. Sú vyrobené z kvalitných rastlinných olejov a masiel, a tak okrem výborného čistiaceho účinku ošetrujú a aj hydratujú vašu pokožku.

ZLOŽENIE:

OLIVOVÝ OLEJ

Zmäkčuje a obživuje pokožku, pôsobí v hlbších vrstvách kože, a udržuje rovnováhu prirodzenej bilancie vody pokožky. Jeho obsah antioxidantov chráni pokožku od účinkov škodlivých voľných radikálov, zabraňuje účinkom starnutia. Má mierny protizápalový účinok, odstráni začervenanie a iritácie. Je jemný olej, dokonale toleruje ho aj najcitlivejšia pokožka.

BAMBUCKÉ MASLO

Je bohaté na ošetrujúce mastné kyseliny a vitamíny A, E a F, a vďaka tomu poskytuje dlhotrvajúcu hydratáciu, upokojuje a ošetruje podráždenú kožu. Zmäkčuje pokožku a podporuje liečbu popraskanej kože.

MANDĽOVÝ OLEJ

Vďaka vysokému obsahu vitamínu B a nenasýtených mastných kyselín je vynikajúci olej na ošetrenie pokožky, zmäkčuje a vráti pružnosť pokožky, spomaľuje starnutie kože.

KOKOSOVÝ OLEJ

Vďaka textúre, vycibrenosti kokosového oleja a nasýteným mastným kyselinám hydratuje suchú pokožku a zabraňuje od ďalšieho vysušenia. Výrazne zvyšuje penivosť mydla.

RICÍNOVÝ OLEJ

Obsahuje veľmi veľa vitamínu E, zmäkčuje pokožku, zabraňuje zápalom a má antibakteriálny účinok. Pomáha v zachovaní pružnosti pokožky. A poskytuje mydlu jemné penenie.

PALMOVÝ OLEJ

Zmäkčuje pokožku, poskytuje mydlu pevnosť a zodpovedá za bohaté a hojné tvorenie peny. Má veľmi dobrý čistiaci účinok.

FOR HIM REMESELNÉ MYDLÁMaloobchodná cena: 7.80 EUR

Krémovo hebké, ošetrujúce,ručne vyrobené mydlo s charakteristickou mužskou kompozíciou vôní. Zahalí Vás do fascinujúcej vône, pričom cenné oleje pokožku hydratujú a robia ju zamatovo hebkou.

VŠEOBECNÝ POPIS:

Špecialitou našich prírodných mydiel, vyrábaných v remeselnej manufaktúre je, že nevysušujú pokožku. Sú vyrobené z kvalitných rastlinných olejov a masiel, a tak okrem výborného čistiaceho účinku ošetrujú a aj hydratujú vašu pokožku.

ZLOŽENIE:

OLIVOVÝ OLEJ

Zmäkčuje a obživuje pokožku, pôsobí v hlbších vrstvách kože, a udržuje rovnováhu prirodzenej bilancie vody pokožky. Jeho obsah antioxidantov chráni pokožku od účinkov škodlivých voľných radikálov, zabraňuje účinkom starnutia. Má mierny protizápalový účinok, odstráni začervenanie a iritácie. Je jemný olej, dokonale toleruje ho aj najcitlivejšia pokožka.

BAMBUCKÉ MASLO

Je bohaté na ošetrujúce mastné kyseliny a vitamíny A, E a F, a vďaka tomu poskytuje dlhotrvajúcu hydratáciu, upokojuje a ošetruje podráždenú kožu. Zmäkčuje pokožku a podporuje liečbu popraskanej kože.

MANDĽOVÝ OLEJ

Vďaka vysokému obsahu vitamínu B a nenasýtených mastných kyselín je vynikajúci olej na ošetrenie pokožky, zmäkčuje a vráti pružnosť pokožky, spomaľuje starnutie kože.

KOKOSOVÝ OLEJ

Vďaka textúre, vycibrenosti kokosového oleja a nasýteným mastným kyselinám hydratuje suchú pokožku a zabraňuje od ďalšieho vysušenia. Výrazne zvyšuje penivosť mydla.

RICÍNOVÝ OLEJ

Obsahuje veľmi veľa vitamínu E, zmäkčuje pokožku, zabraňuje zápalom a má antibakteriálny účinok. Pomáha v zachovaní pružnosti pokožky. A poskytuje mydlu jemné penenie.

PALMOVÝ OLEJ

Zmäkčuje pokožku, poskytuje mydlu pevnosť a zodpovedá za bohaté, hojné tvorenie peny. Má veľmi dobrý čistiaci účinok.
HÉVÍZ MUD REMESELNÉ MYDLÁMaloobchodná cena: 7.80 EUR

Ručne vyrobené mydlo s detoxikačným účinkom. Vďaka jeho veľmi bohatému obsahu minerálnych látok sa pokožka po jeho použití stáva zamatovo hebkou a jemnouna dotyk. Upokojuje a chráni pokožku, preto je vynikajúco aplikovateľné aj na problematickú pleť.

VŠEOBECNÝ POPIS:

Špecialitou našich prírodných mydiel, vyrábaných v remeselnej manufaktúre je, že nevysušujú pokožku. Sú vyrobené z kvalitných rastlinných olejov a masiel, a tak okrem výborného čistiaceho účinku ošetrujú a aj hydratujú vašu pokožku.

ZLOŽENIE:

OLIVOVÝ OLEJ

Zmäkčuje a obživuje pokožku, pôsobí v hlbších vrstvách kože, a udržuje rovnováhu prirodzenej bilancie vody pokožky. Jeho obsah antioxidantov chráni pokožku od účinkov škodlivých voľných radikálov, zabraňuje účinkom starnutia. Má mierny protizápalový účinok, odstráni začervenanie a iritácie. Je jemný olej, dokonale toleruje ho aj najcitlivejšia pokožka.

BAMBUCKÉ MASLO

Je bohaté na ošetrujúce mastné kyseliny a vitamíny A, E a F, a vďaka tomu poskytuje dlhotrvajúcu hydratáciu, upokojuje a ošetruje podráždenú kožu. Zmäkčuje pokožku a podporuje liečbu popraskanej kože.

KOKOSOVÝ OLEJ

Vďaka textúre, vycibrenosti kokosového oleja a nasýteným mastným kyselinám hydratuje suchú pokožku a zabraňuje od ďalšieho vysušenia. Výrazne zvyšuje penivosť mydla.

PALMOVÝ OLEJ

Zmäkčuje pokožku, poskytuje mydlu pevnosť a zodpovedá za bohaté a hojné tvorenie peny. Má veľmi dobrý čistiaci účinok.

HEVÍZSKE BAHNO

Hevízske liečivé bahno, ktoré je jediné svojho druhu, disponuje aj špeciálnymi kozmetickými účinkami: vyprázdni odpadové látky, stupňuje látkovú výmenu buniek, zvyšuje produkciu kolagénu, a v ňom obsiahnuté minerálne látky naplnia organizmus.
LAVENDER REMESELNÉ MYDLÁMaloobchodná cena: 7.80 EUR

Ručne vyrobené mydlo s relaxačnými účinkami a lahodnou, charakteristickou vôňou levandule. Vďaka vysokému obsahu bambuckého masla a levandule má upokojujúci účinok a poskytuje antiseptické riešenie v prípade všetkých typov pleti.

VŠEOBECNÝ POPIS:

Špecialitou našich prírodných mydiel, vyrábaných v remeselnej manufaktúre je, že nevysušujú pokožku. Sú vyrobené z kvalitných rastlinných olejov a masiel, a tak okrem výborného čistiaceho účinku ošetrujú a aj hydratujú vašu pokožku.

ZLOŽENIE:

OLIVOVÝ OLEJ

Zmäkčuje a obživuje pokožku, pôsobí v hlbších vrstvách kože, a udržuje rovnováhu prirodzenej bilancie vody pokožky. Jeho obsah antioxidantov chráni pokožku od účinkov škodlivých voľných radikálov, zabraňuje účinkom starnutia. Má mierny protizápalový účinok, odstráni začervenanie a iritácie. Je jemný olej, dokonale toleruje ho aj najcitlivejšia pokožka.

BAMBUCKÉ MASLO

Je bohaté na ošetrujúce mastné kyseliny a vitamíny A, E a F, a vďaka tomu poskytuje dlhotrvajúcu hydratáciu, upokojuje a ošetruje podráždenú kožu. Zmäkčuje pokožku a podporuje liečbu popraskanej kože.

SEZAMOVÝ OLEJ

Zo semienok za studena lisovaný sezamový olej je výborným zdrojom antioxidantov. Vďaka vysokej koncentrácii esenciálnych mastných kyselín, jeho účinky sú uznané v regenerácii, obžive a oprave štruktúry kože.

KOKOSOVÝ OLEJ

Vďaka textúre, vycibrenosti kokosového oleja a nasýteným mastným kyselinám hydratuje suchú pokožku a zabraňuje od ďalšieho vysušenia. Výrazne zvyšuje penivosť mydla.

RICÍNOVÝ OLEJ

Obsahuje veľmi veľa vitamínu E, zmäkčuje pokožku, zabraňuje zápalom a má antibakteriálny účinok. Pomáha v zachovaní pružnosti pokožky. A poskytuje mydlu jemné penenie.

PALMOVÝ OLEJ

Zmäkčuje pokožku, poskytuje mydlu pevnosť a zodpovedá za bohaté a hojné tvorenie peny. Má veľmi dobrý čistiaci účinok.

LEVANDUĽOVÝ ÉTERICKÝ OLEJ

Vďaka rozmanitým dobrým vlastnostiam, je éterickým olejom, ktorý má analgetické, upokojujúce, antistresové a protizápalové účinky. Pomáha aj v liečbe menších popálenín, uštipnutí hmyzom, kožných iritácií a svrbenia.